کمدین جنجالی مجری معتبرترین رویداد سینمایی انگلیس شد

|
0 دیدگاه

استیون فرای علیرغم جنجال‌هایی که سال گذشته هنگام اجرای مراسم جوایز سینمایی بفتا به پا کرد، سال آینده میلادی هم اجرای مراسم را برعهده خواهد داشت.

این کمدین بریتانیایی سال گذشته در مراسم اهدای جوایز سینمایی بفتا با اظهارنظر جنجالی درباره برنده جایزه بهترین طراح لباس جنجال آفریده بود. او به شوخی گفته بود که جنی بیون همانند بی‌خانمان‌ها لباس پوشیده است.

این دوازدهمین باری است که فرای اجرای بزرگترین رویداد سینمایی انگلستان را برعهده می‌گیرد.

جنی بیون در مراسم سال گذشته جوایز سینمای بفتا، جایزه بهترین طراحی لباس را برای فیلم «مکس دیوانه:‌ جاده خشم» از آن خود کرد. پس از اینکه بیون جایزه خود را دریافت کرد و از صحنه پایین رفت، فرای گفت: «تنها یکی از بزرگترین طراحان لباس دنیای سینما می‌تواند همانند یک بی‌خانمان لباس بپوشد و در این مراسم حاضر شود.»

پس از آن کاربران توییتر او را هدف انتقادات گسترده قرار دادند. فرای نیز در پاسخ توییت کرد که با «دوست عزیز» خود شوخی کرده است.

فرای همان شب نیز پس از مراسم اهدای جوایز یک عکس از خودش کنار بیون منتشر کرد تا نشان دهد که بیون از شوخی او ناراحت نشده است.

نامزدهای جوایز بفتا ۲۱ دی ماه (۱۰ ژانویه) معرفی می‌شوند. مراسم اهدای جوایز سینمایی بفتا ۲۴ بهمن (۱۲ فوریه سال ۲۰۱۷) در «رویال آلبرت هال» برگزار خواهد شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.