گرد و غبار دلیل تاخیر و ابطال پروازهای فرودگاه بندرعباس

|
0 دیدگاه

مشاور رسانه ای مدیر کل فرودگاههای هرمزگان و مدیر ترمینال فرودگاه بندرعباس از هجوم دوباره گرد و غبار و کاهش دید در این فرودگاه خبر داد.

حسین پاسلار از هجوم دوباره گرد و غبار و کاهش دید در این فرودگاه خبر داد و گفت : افزایش شدت باد و گرد و غبار برای چهارمین روز متوالی کاهش دید را در فرودگاه بندرعباس به همراه داشته و تا این لحظه پرواز های مسیر کیش  ابوموسی و اصفهان منتظر بهبود شرایط جوی بوده و با تاخیر همراه خواهند بود.

پاسلار ادامه داد: طی این چند روز شدت باد و گرد و غبار به غیر از تاخیرات و ابطال پروازها باعث خساراتی در فرودگاه شده که به دستور امانی مدیر کل فرودگاههای استان هرمزگان در بخش های عملیاتی و غیر عملیاتی با تشکیل تیم های ویژه موارد پیگیری و به سرعت مدیریت شده است.

مشاور مدیر کل فرودگاههای استان با اشاره به کاهش دید امروز گفت: هم اکنون نیز در این فرودگاه شاهد کاهش دید هستیم و چنانچه این کاهش دید موردی را ایجاد کند سریعا اطلاع رسانی خواهیم کرد.

پاسلار تصریح کرد: با درک شرایط مسافرین  همچنان خواهشمندیم با صبر و حوصله ما را در امر ارائه خدمات یاری کنند و قبل از مراجعه حضوری جهت اطلاع از شرایط پروازی با شماره‌های ۱۹۹ و ۰۷۶۳۳۶۱۱۰۲۰ و ۰۷۶۳۳۶۱۱۰۳۰ تماس حاصل نمایند.

گفتنی است به علت افزایش شدت گرد و غبار پروازهای تهران – بندرعباس – تهران هواپیمایی ماهان ایر و ابوموسی – بندرعباس هواپیمایی کیش ایر نیز لغو شدند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.