۵۸۰ صندوق خرد روستایی زنان توسط صندوق کارآفرین امید ایجاد شد

|
0 دیدگاه

معاون اعتبارات صندوق کارآفرین امید گفت: در راستای اشتغال زنان روستایی تشکیل ۶۰۰ صندوق خرد زنان روستایی در کشور توسط این صندوق هدفگذاری شده که تا کنون ۵۸۰ صندوق راه اندازی شده است.

علیرضا سعیدی روز چهارشنبه در نشست مشترک کمیته راهبردی و کارگروه توسعه روستایی و عضایری استان با محوریت اقتصاد مقاومتی افزود: از سال ۹۳ تاکنون در آذربایجان شرقی از مجموع یکهزار میلیارد ریال اعتبار پرداختی این استان نزدیک به ۴۰۰ میلیارد ریال به روستاییان اختصاص یافته است.
وی اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم از طریق این صندوق ها تسهیلات مورد نیاز روستاییان را به موقع و بدون نیاز به تضمین های معمول در بانک ها پرداخت کنیم.
سعیدی با اشاره به اینکه به دنبال دریافت مجوزهای قانونی برای ایجاد صندوق های محصول هستیم، گفت: ایجاد صندوق ها می تواند کمک موثری برای روستاییان و تولیدکنندگان محصولات کشاورزی باشد.
وی اضافه کرد: با ایجاد صندوق های محصول کشاورزان، می توانند به دور از ضوابط سخت بانکی با مشارکت خود تولیدکنندگان از تسهیلات بموقع استفاده کنند.
معاون اعتبارات صندوق کارآفرین امید افزود: سال گذشته ۲۲ طرح مشارکتی و غیرمشارکتی به صندوق معرفی شد که از این تعداد سه طرح در حوزه های مشارکتی بوده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور اول
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.