افشای رسوایی اخلاقی مدیر اسرائیلی فیس بوک

|
0 دیدگاه

Dov Katz مدیر یکی از واحدهای هدست واقعیت مجازی Oculus VR وابسته به فیس بوک به علت تلاش برای برقراری رابطه غیراخلاقی با یک دختر زیر سن قانونی در نزدیکی سیاتل دستگیر شده است.

به نقل از گیزمودو، این دستگیری در تاریخ ۲۱ دسامبر رخ داده و این مدیر اسراییلی فیس بوک متهم است که برای برقراری رابطه جنسی با این دختر که تنها ۱۵ سال سن دارد پیشنهاد داده که به وی ۳۵۰ دلار بپردازد.

Dov Katz سی و هشت ساله به علت تلاش برای برقراری رابطه غیراخلاقی با این فرد به ازای پرداخت پول تحت پیگرد قضایی قرار گرفته است. وی که شهروند رژیم صهیونیستی است در آمریکا زندگی می کند و با پرداخت وثیقه ۱۲۵ هزاردلاری فعلا از زندان آزاد شده است.

وی زمانی شناسایی شد که تلاش کرد از طریق اینترنت با یک دختر زیر سن قانونی ارتباط برقرار کند، اقدامات این فرد از طریق ماموران مخفی پلیس ردگیری شد و زمانی که او برای ملاقات با دختر یاد شده به یک هتل مراجعه کرد شناسایی و دستگیر شد.

فیس بوک در سال ۲۰۱۴ با پرداخت ۲ میلیارد دلار شرکت Oculus را خریداری کرد و Katz نیز یکی از کارکنان این شرکت بود که در زمینه طراحی و ابداع هدست واقعیت مجازی Oculus Rift فعال بود.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.