ال ۹۰ ایران‌خودرو با پارس‌خودرو چه تفاوتی دارد؟

|
0 دیدگاه
اگرچه تولید هر دو تندر ایران خودرو و پارس خودرو، تحت نظارت شرکت رنو انجام می شود و بر اساس جدیدترین گزارش ارزشیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، این دو خودرو تقریبا کیفیتی برابر دارند، اما باز هم خریداران علاقه مند هستند در موقع خرید، ریزترین تفاوت ها را مورد بررسی قرار دهند.

در تازه ترین گزارش ارزشیابی منتشر شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، هر دو تندر موفق به کسب ۳ ستاره شدند و محصول تولیدی توسط ایران خودرو با تفاوت های جزئی در رتبه سوم و محصول تولیدی پارس خودرو در رتبه پنجم قرار گرفته اند.

با توجه به امتیازاتی که در جدول زیر آمده است، تندر ۹۰ های هر دو شرکت اساسا از لحاظ کیفی تفاوت آنچنانی با هم ندارند. اما شرایط عرضه این محصول از سوی شرکت های خودروساز باعث شده تا تندر ۹۰ پارس خودرو با قیمتی در حدود ۴۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، یک میلیون تومان گران تر از تندر ۹۰ ایران خودرو با قیمت ۳۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش شود.

پارس خودرو تندر ۹۰ ای دو لوکس بنزینی یورو۴ با گیربکس معمولی با ضبط ام پی تری و کف پای جدید را با پیش پرداخت ۱۸ میلیون تومان و موعد تحویل اردیبهشت ماه ۹۶ پیش فروش می کند. سود مشارکت در این طرح ۱۵ و سود انصراف ۱۲ درصد است. این در حالی است که ایران خودرو با شرایط متنوع تر تندر ۹۰ ای دو را عرضه می کند.

ایران خودرو در شرایط فروش نقدی، خودرو مورد نظر را با قیمت ۳۷۴,۴۸۳,۰۰۰ ریال و تحویل ۶۰ روزه عرضه می کند. همچنین در طرح پیش فروش خود این خودرو را با پیش پرداخت ۲۰ میلیون تومان، موعد تحویل خرداد ماه ۹۶ (سود مشارکت ۲۴ و سود انصراف ۲۲ درصد)، پیش پرداخت ۲۳ میلیون تومان، موعد تحویل خرداد ماه ۹۶ (سود مشارکت ۲۵ و سود انصراف ۲۲ درصد) و همچنین به صورت اقساط عرضه می شود.

5 پسندیده شده
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.