ایسر ۴۰ سالگی خود را جشن گرفت

|
0 دیدگاه

ایسر در روزهای پایانی سال ۲۰۱۶ هم‌زمان با ۴۰ سالگی این برند، جشن سالانه‌ی خود در ایران را برگزار کرد.

ایسر جشن سالانه‌ی ۲۰۱۶ خود را در حالی برگزار کرد که با ۴۰ سالگی این برند هم‌زمان شد. در جشن پایان سال ۲۰۱۶ برند ایسر در ایران، آخرین محصولات این شرکت در سراسر کشور به نمایش گذاشته شد.

در این مراسم اعلام شد کلیه محصولات ایسر شامل لپ‌تاپ، تبلت، مانیتور و دیگر ابزار رایانه‌ای در ایران به‌صورت رسمی با گارانتی سازگار ارقام عرضه خواهند شد.

سعید فرازمند مدیر فروش و توسعه بازار ایسر در ایران به توضیح وضعیت فعلی این برند در بازار جهانی پرداخت.

فرازمند اعلام کرد: «۸۱ درصد فروش ایسر در خاورمیانه مربوط به نوت‌بوک‌ها است و ایسر در بازار منطقه‌ای بیشتر روی دستگاه‌های گیمینگ و لپ‌تاپ‌های تبدیل شونده (لپ‌تاپ‌های هیبریدی)‌ تمرکز دارد.»

بهروز اصلاحی مدیر نوت‌بوک و تبلت شرکت سازگار ارقام به ویژگی‌های لپ‌تاپ‌های ایسر اشاره کرد و گفت:‌ «هدف ایسر این است که هر شخص بتواند متناسب با بودجه خود، از فناوری روز دنیا استفاده کند.»

بخشی از سالن به نمایش محصولات ایسر از سری‌های مختلف اختصاص یافته بود. این محصولات شامل خانواده محصولات گیمینگ با برند Predator  و نوت‌بوک‌های سری Spin، Aspire،Swift ، VNitro، VX و Switch بود. این محصولات هم‌اکنون در بازار ایران موجود هستند یا به‌زودی در بازار ایران عرضه خواهند شد.

به گفته‌ی مدیران این برند در ایران، ایسر در حال حاضر از نظر میزان فروش چهارمین برند خاورمیانه به‌حساب می‌آید و قصد دارد با تمرکز و فروش بیشتر در بازار ایران، سهم بیشتری از این بازار کسب کند.

نمایندگان فروش محصولات ایسر، مدیران صنفی و اصحاب رسانه در این مراسم حضور داشتند. ایسر یکی از برندهای عرضه‌شده توسط سازگار ارقام است که محصولاتش با گارانتی سازگار در بازارهای کامپیوتر کشور حضور دارند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.