توضیحات کنسول سفارت ایران درباره آخرین وضعیت ایرانیان سانحه‌دیده در ترکیه

|
0 دیدگاه

کنسول سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا در خصوص آخرین وضعیت ایرانیان سانحه دیده بر اثر واژگونی اتوبوس ایرانی در ترکیه گفت: حال مصدومان این حادثه رضایت‌بخش است.

سعید مطلق کنسول سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا در خصوص اتوبوس ایرانی واژگون شده در ترکیه اظهار داشت: حال مصدومان این حادثه رضایتخش است.

وی با بیان اینکه روز پنجشنبه یک دستگاه اتوبوس ایرانی در بخش مرکزی ترکیه واژگون شد و در این سانحه ۹ نفر از شهروندان ایرانی زخمی شدند، عنوان کرد: در این سانحه ۹ نفر از شهروندان ایرانی زخمی شده‌اند که ۶ نفر از آنها جراحات سطحی داشتند و از بیمارستان مرخص شدند، ولی سه نفر دیگر از آنها هنوز هم در بیمارستان بستری هستند اما حال عمومی آنها رضایتبخش است.

کنسول سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا با اشاره به اینکه این اولین بار نبوده و هر از گاهی با چنین سوانح رانندگی ناشی از بی‌دقتی و عدم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی شهروندان ایرانی در ترکیه روبرو می‌شویم، گفت: از شهروندان ایرانی می‌خواهیم که در سفر به ترکیه دقت لازم را مبذول دارند.

به گفته مطلق سه تن از سرنشینان ایرانی اتوبوس که در بیمارستان به سر می‌برند، شعبان رضایی، ناصر رضایی و سمیرا سادات شورشان نام دارند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت برف و سرما و یخبندان، از شهروندان ایرانی درخواست می‌شود به هشدارهایی که توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا داده می‌شود، توجه کنند.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.