جنجال خاکسپاری ضارب سفیر روسیه در ترکیه

|
0 دیدگاه
میزبانی از جسد تروریستی که عضو شبکه تروریستی وابسته به فتح الله گولن بوده مایه شرمساری شهرستان سوکه است.

فرماندار شهرستان “سوکه ” در استان آیدین ترکیه اعلام کرد در صورتی که خانواده “مولود مرت آلتین تاش” تروریست ضارب سفیر روسیه در ترکیه بخوهند او را در شهر زادگاه او “سوکه ” دفن کنند، مردم این شهر و مسئولان محلی با این اقدام مخالفت خواهند کرد.

به گزارش عصر ایران به نقل از آژانس خبری ” IHA” ترکیه، “فاتح گورر ” فرماندار شهرستان سوکه در استان آیدین ترکیه با اعلام این مطلب گفت میزبانی از جسد تروریستی که عضو شبکه تروریستی وابسته به فتح الله گولن بوده و با ترور سفیر روسیه در ترکیه آبرو و اعتبار کشور را زیر سوال برده است، مایه شرمساری شهرستان سوکه است.

این عضو حزب حاکم عدالت و توسعه در ادامه از درخواست خانواده این نیروی پلیس ۲۲ ساله به منظور دریافت جسد فرزندشان برای تدفین در شهرستان محل سکونت شان اظهار بی اطلاعی کرد اما ابراز امیدواری کرد جنازه این نیروی پلیس ضد شورش به طرف شهرستان محل زادگاهش نیاید و در محلی دیگر خاک شود.

جنجال خاکسپاری ضارب سفیر روسیه در ترکیه

گفتنی است پس از ترور سفیر روسیه در ترکیه به دست یک افسر پلیس جوان ، خانواده او نیز به منظور بازجویی از سوی نیروهای امنیتی ترکیه دستگیر شدند.

“مولود مرت آلتین تاش” دوشنبه شب سفیر روسیه را هنگامی که در حال بازدید از یک نمایشگاه عکس در شهر آنکارا بود از پشت سر هدف چند گلوله قرار داد و پس از آن به ضرب گلوله نیروهای امنیتی ترکیه از پای درآمد. او پس از ترور سفیر روسیه فریاد زده بود که ماموران امنیتی قادر به دستگیری زنده او نخواهند بود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.