دردسر منوی غذایی جدید رهبر کره شمالی برای سربازان

|
0 دیدگاه
منابع مطلع در کره شمالی گفتند، سربازان واحد مرزی این کشور به دلیل رژیم جدید اعلام شده از سوی رهبری این کشور دچار بیماری اسهال شدند البته آنها این بیماری را “هدیه‌ای” از سوی رهبر خود می‌دانند!

چند تن از سربازان گارد مرزی کره شمالی پس از دستور کیم جونگ اون، رهبری این کشور مبنی بر اجرای یک رژیم غذایی جدید دچار اسهال شدند.

به گزارش نامه نیوز به نقل از خبرگزاری یونایتدپرس، یکی از منابع مطلع در استان هامگیون شمالی گفت:‌ بنا به دستور رهبری کره شمالی جیره غذایی نیروهای مسلح ارتش کشور برای بهتر شدن رژیم غذایی نیروهای مرزی افزایش پیدا کرده، اما در این میان بیماری اسهال در میان سربازانی که جیره غذایی جدید گرفته‌اند، گسترش پیدا کرده است. البته این مساله باعث بروز ناآرامی و غوغا شده است.

کیم جونگ اون پس از آن این دستور را صادر کرد که گزارش هایی را از افسرانی دریافت کرد که به مناطق سیل زده رفته بودند.

رهبری کره شمالی هنوز به این مناطق نرفته است.

افسران ارتش کره شمالی گفتند که سربازان غذای کافی دریافت نمی‌کنند و کیم جونگ اون دستور داد تا برای این سربازان در مرز غذای کافی تامین شود تا آنها به یک شهروند چینی بخاطر آنکه غذای بهتری دارد، حسادت نکنند.

این منبع مطلع اعلام کرد، جیره غذای جدید برای اول دسامبر ارائه شده؛ زمانیکه آموزش‌های زمستانی برای ارتش آغاز شده است. اما برخی از مواد غذایی مشکوک هستند و به پودر آهن و سیمان آغشته بودند. همچنین در برخی از سوپ ها نیز شن یافت شد. در برخی از مواد غذایی دیگر هم ریگ‌ماهی یافت شد که بوی عجیبی داشت و همین مساله باعث شد تا اسهال در میان سربازان شیوع پیدا کند که باعث بوجود آمدن سطحی از بدبینی درباره سیاست های کیم جونگ اون شد.

1 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.