راه‌اندازی انبارهای شناور آمازون برای تحویل کالا با پهپاد

|
0 دیدگاه

آمازون حالادیگر به تحویل اجناس با استفاده از پهپاد فکر می‌کند.برنامه‌های آمازون برای تحویل کالا با استفاده از پهپاد محدود به تحویل برخی اقلام محدود به مشتریان و پرواز به درب منازل آنها نیست و این شرکت برنامه‌های جاه طلبانه گسترده‌تری را به همین منظور اجرا خواهد کرد.

به گزارش انگجت، بر اساس اختراعی که به تازگی توسط آمازون به ثبت رسیده این شرکت قصد دارد انبارهای شناور بزرگ هوایی را در نزدیکی مناطق شلوغ و محل وقوع رویدادهایی همچون مسابقات ورزشی مهم ایجاد کند و با استفاده از پهپاد به تحویل اقلام مدنظر مشتریان بپردازد.

ساختار این انبارهای پرنده مشابه با بالون‌های هوایی کوچک است و پهپادها بعد از دریافت سفارشات مردم حاضر در اطراف این بالن‌ها اشیا یا مواد غذایی مختلف را به آنها تحویل می‌دهند. امازون قصد دارد در آینده برای معرفی این خدمات به کاربران در نزدیکی اماکن برگزاری فستیوال‌های موسیقی یا مسابقات ورزشی حساس تبلیغات گسترده‌ای به عمل آورد.

برای کاهش وظایفی که باید توسط پهپادها انجام شود، این بالن‌ها در صورت لزوم به سطح زمین نزدیک‌تر می‌شوند تا در نزدیکی مشتریان خود قرار بگیرند. آمازون قصد دارد تبادل اطلاعات میان این بالن‌ها را از طریق یک شبکه اطلاع رسانی ممکن کند. هزینه استفاده از این خدمات هنوز اعلام نشده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.