رونق بازار تجهیزات هوشمندسازی در ایران

|
0 دیدگاه

عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای گفت: نیاز به هوشمندسازی مدارس و سالن های کنفرانس به تازگی افزایش یافته و این تغییر روند بازار تجهیزات الکترونیکی هوشمندسازی را پررونق‌ کرده است.

شکرالله قلی زاده در یک نشست خبری، اظهار داشت: نیاز به هوشمندسازی مدارس و سالن های کنفرانس و اتاق‌های جلسات پیشرفته (VIP ROOM‌ها) به تازگی افزایش یافته و از این رو بازار ابزارهای الکترونیکی مرتبط با این حوزه داغ شده است.

وی گفت: بازار تجهیزات هوشندسازی شامل هوشمندسازی مدارس، هوشمند سازی منازل و ساختمان و هوشمند سازی پارکینگ و بازار تجهیزات سیستم های کنفرانس شامل کنفرانس صوتی، کنفرانس ویدئویی، لابراتور زبان و سوئیچینگ است.

این عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با اشاره به افزایش فعالیت فعالان حوزه هوشمند سازی مدارس و آموزش در پی تغییر روندهای اخیر، گفت: اخیرا طیف وسیعی از ابزارهای هوشمندسازی صوتی و ویدئویی به ویژه در حوزه‌های آموزش و کنفرانس به بازار ایران وارد شده‌اند.

وی تصریح کرد: یکی از ابزارهای سالن های کنفرانس، ویدئو وال است که از قرار گرفتن چندین نمایشگر در کنار یکدیگر نمایشگری در ابعاد بزرگ ساخته می‌شود. استفاده از این سیستم نمایش یکپارچه در ابعاد کوچک‌تر اخیرا در ایران مرسوم شده است.

این عضو سندیکای تولیدکنندگان رایانه با اشاره به حضور محصولات جدید به بازار تجهیزات هوشمندسازی مدارس و سالن های کنفرانس ایران، گفت: به زودی برای نخستین بار دو با همکاری دو پارتنر تایوانی آتن و نیولاین ویدئو وال ۳۲ در ۳۲ پنل در ایران ارائه خواهد شد.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.