سیلوستر استالونه به ترامپ نه گفت!

|
2 دیدگاه

سیلوستر استالونه بازیگر مشهور نقش‌های اکشن با انتشار بیانیه‌ای رسمی پیشنهاد کاری ترامپ را نپذیرفت.

استالونه ساعتی پیش با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد علاقه‌ای ندارد که نقش کلیدی در دستگاه ریاست جمهوری ترامپ داشته باشد. او به نوعی اشاره به ریاست موسسه فدرال «وقف ملی برای هنر» دارد.

در حالی که پیشنهاد کار ترامپ به راکی به صورت رسمی منتشر نشده بود و از جانب فردی مطلع درباره آن خبر داده شده بود استالونه با صدور بیانیه رسمی گفت: به طرزی باورنکردنی از پیشنهاد همکاری با موسسه فدرال «وقف ملی برای هنر» خوشحال شدم اما معتقدم با تلاش برای جلب توجه مردم به نیروهای نظامی کهنه‌کار و تلاش برای اشتغال و تأمین مسکن مناسب به این قهرمانان بیشتر تاثیرگذار باشم.

خبر پیشنهاد کاری به استالونه به صورت غیررسمی از سوی دو تن از مشاوران ترامپ به استالونه عرضه شد و اکنون گفته شده که این بازیگر روز جمعه این پیشنهاد را دریافت کرده است. با این حال پیشنهادی رسمی از سوی ترامپ به استالونه ارایه نشده بود و این دو گفتگو یا دیدار مستقیمی در این باره و برای پیوستن به مدیران ترامپ نداشتند.

«وقف ملی برای هنر» موسسه‌ای فدرال برای اهدای کمک‌های مالی به پروژه‌ها و سازمان‌های فرهنگی است که همواره از سوی جمهوری‌خواهان و هم محافظه‌کاران با خطر حذف بودجه‌ها به دلیل استفاده از مالیات مردم در راستای فرهنگی ایدئولوژیکی روبه‌رو است. جمهوری‌خواهان همواره تلاش داشتند تا این آژانس را محدود کنند و معتقد بودند کمک‌های مالی دموکرات‌ها در این بنیاد صرف تقویت پروژه‌های جنجالی می‌شود. این موسسه بودجه ای معادل ۱۵۰ میلیون دلار در سال دارد.

استالونه نیز داشتن پست معینی در این کابینه را در بیانیه‌اش مورد هدف قرار نداده فقط گفته است که فکر می‌کند می تواند در کمک به کهنه‌کارهای جنگ موثرتر باشد.

1 پسندیده شده
از این نویسنده

2 دیدگاه

توسط: ناصر

من از استالونه خوشم نمی اید.بازیگر خوبی نیست و فکر نمی کنم ارزش سرمایه گذاری داشته باشد.امریکا این همه بازیگر دارد چرا اصلا باید استالونه را وارد کار های اینچنینی کرد.از ترامپ بیشتر انتظار داشتم او باید کسانی را انتخاب کند که واقعا معیار خوبی برای بازیگری باشند نه هر کسی را.امریکا و هالیوود باید به کشورشان کمک کنند.من امیدوارم ترامپ و اقتصاد کشور امریکا پیشرفت کنند و جلوی جنگ طلبی بعضی گروها را بگیرند.

توسط: علی

انتخاب درستی کرد

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.