عرضه قریب‌الوقوع نمایشگر خمیده سامسونگ

|
0 دیدگاه

نمایشگر خمیده CH711 برای علاقمندان به بازی‌های ویدئویی مناسب خواهد بود که دوست دارند هیجان انگیزترین تجربه کاربری را در زمان اجرای بازی‌های مختلف به دست آورند.سامسونگ قصد دارد، نمایشگر خمیده جدید خود موسوم به CH711 Quantum Dot را به زودی و در جریان برگزاری نمایشگاه CES2017 در معرض دید علاقمندان قرار دهد.

به گزارش اسلش گیر، این نمایشگر همراه با نمایشگرهای دیگری مانند CF791 و CFG70 عرضه می‌شود. نمایشگر خمیده CH711 به خصوص برای علاقمندان به بازی‌های ویدئویی مناسب خواهد بود که دوست دارند هیجان انگیزترین تجربه کاربری را در زمان اجرای بازی‌های مختلف به دست آورند.

نمایشگر خمیده سامسونگ در دو مدل ۲۷ و ۳۱.۵ اینچی عرضه می شود و علاقمندان می توانند آنها را از سال آینده میلادی خریداری کنند. افزایش ۱۲۵ درصدی پوشش رنگ، دقت ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسلی و پوشش زاویه دید ۱۷۸ درجه از جمله ویژگی‌های این نمایشگر خواهد بود.

دیگر نمایشگرهای سامسونگ قرار است در دو مدل ۲۴ و ۲۷ اینچی روانه بازار شوند. قیمت هیچ یک از این نمایشگرها هنوز اعلام نشده است. گفته می شود به غیر از سامسونگ تعدادی دیگر از شرکت های فناوری درصدد عرضه نمایشگرهای خمیده در نمایشگاه CES 2017 هستند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.