عروس زیبا و جدید کیا را ببینید

|
0 دیدگاه
کمپانی کیا اولین تصاویر طراحی شده از کوچک تری عضو خودرو های خانوادگی اش، کیا پیکانتوی تماما بروز رسانی شده را منتشر کرد.

کیا پیکانتو که نخستین بار در سال ۲۰۰۴ میلادی تولید شده است، پس از دو نسل تغییر، حال در حال آماده سازی  و ارائه ی سومین نسل خود  در سال ۲۰۱۷ میلادی است. نسل اول کیا پیکانتو در سالهای ۲۰۰۴-۲۰۱۱ و نسل دوم نیز در سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ تولید و روانه ی بازار شد

در تصاویر منتشر شده از  این خودروی خانوادگیِ کوچکِ کمپانیِ کره ای کیا، طراحی ناب و  خطوط قرمز رنگ بکاربرده شده در بدنه بیش از هر چیز دیگر جلب توجه می کند.

 

هنوز جزئیات زیادی پیرامون پیکانتو ۲۰۱۷ منتشر نشده است اما انتظار می رود که  همچون کمپانی هیوندای، در خودروی جدید کمپانی کیا نیز  از تکنولوژی و  تجهیزات امنیتی جدید استفاده شود.

 
تخمین زده می شود که کمپانی کیا در اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی  از پیکانتو جدید به صورت رسمی رونمایی به عمل بیاورد.

 

لازم به ذکر است که کیا پیکانتو (Kia Picanto)   در کلاس خودرو شهری قرار گرفته است. پیکانتو یکی از خودروهای موفق کیا محسوب می شود. خودروساز کره جنوبی پیکانتو ۲۰۱۳ را به موتور های ۱ و ۱٫۲ لیتری ۴ سیلندر مجهز کرده بود. حال باید منتظر انتشار جزئیات بیشتری از این خودرو و قلب تپنده ی آن باشیم و ببینیم که پیشرانه ی مدل ۲۰۱۷ با چه تغییراتی همراه بوده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.