۳ گوشی برتر سال ۲۰۱۶ معرفی شد!

|
0 دیدگاه

چندی پیش، ۱۲ گوشی برتر سال ۲۰۱۶ را معرفی کردیم و از شما عزیزان خواستیم تا بهترین مدل را انتخاب کنید. در طرف مقابل، از تعدادی کارشناسان زبده آی‌تی نیز این نظر سنجی را به صورت موازی انجام دادیم تا آن‌ها بنا به تخصص و عملکرد گوشی‌ها، به آن‌ها نمراتی را اعطا کنند. سپس با میانگین امتیازات کاربران و کارشناسان، ۳ گوشی زیر به عنوان برترین مدل‌های سال ۲۰۱۶ انتخاب شدند

سامسونگ گلکسی S7 Edge

ظاهرا مشکلات مربوط به گلکسی نوت ۷ تاثیری در محبوبیت محصولات سامسونگ نداشته و گوشی گلکسی S7 Edge که پیش از این قهرمان مسابقات آی‌تی‌رسان کاپ هم شده بود،‌ توانست با اقتدار در جایگاه نخست برترین اسمارت فون سال قرار بگیرد. این محصول از کاربران امتیاز کامل ۱۲ را دریافت کرد و میانگین نمره کارشناسان برای آن عدد بسیار عالی ۱۰.۶ بود تا بتواند با به‌دست آوردن امتیاز ۱۱.۳، نشان طلایی آی‌تی‌رسان را کسب کرده و به عنوان برترین گوشی سال ۲۰۱۶ انتخاب شود.

آی‌فون ۷ پلاس

ظاهرا محصول اپل همچنان یک گوشی محبوب است و با آنکه تغییرات شگرفی را در نسخه جدید خود ندید اما باز توانست مورد اقبال زیادی قرار بگیرد. آی‌فون ۷ اپل پلاس در نگاه کاربران، حایز امتیاز ۱۱ شد و از کارشناسان نیز میانگین ۸.۴ را به‌دست آورد تا در مجموع با به‌دست آوردن عدد ۹.۷ در مکان دوم برترین گوشی سال ۲۰۱۶ قرار بگیرد.

هواوی میت ۹

رقابت برای به‌دست آوردن رتبه سوم برترین گوشی سال بسیار حساس بود و محصولاتی چون سونی اکسپریا XZ، هواوی میت ۹، شیائومی می میکس و گوگل پیکسل رقابت سختی برای به‌دست آوردن این رتبه با یکدیگر داشتند که سرانجام محصول هواوی توانست تنها با ۰.۱ امتیاز بیشتر نسبت به گوشی سونی، این جایگاه را از آن خود کند. هواوی میت ۹ از کاربران امتیازی برابر با پسوند اسمش یعنی ۹ را دریافت کرد و کارشناسان میانگین ۶.۹ را به این محصول اعطا کردند تا در کل با کسب عدد ۷.۹۵ مدال برنزی را بر گردن بیاویزد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.