به مناسبت شب یلدا از سوی تپسی

۱۰هزار انار و۱۰هزار فال حافظ به شهروندان تهرانی اهدا شد

|
0 دیدگاه

سفیران تپسی در آستانه شب یلدا ۱۰هزار انار و ۱۰ هزار فال حافظ را در مراکز تجاری، میادین ، بوستان ها، دانشگاه ها و معابر عمومی پر تردد به شهروندان تهرانی اهدا کردند.

این شرکت با این  اقدام در نظر داشته است تا در جشن یلدای خانوادگی و دوستانه شهروندان تهرانی در بلندترین شب سال مشارکت کند.  بنابراین علاوه بر دریافت این هدایا با دانلود نرم افزار تپسی (tap30.ir) از کافه بازار، گوگل پلی یا اپ استور اپل و ثبت کدی که روی هرانار درج بود، از یک سفر رایگان درون شهری بهره بردند و در قرعه کشی ۱۰ میلیون تومانی هم شرکت کردند. نتیجه این قرعه کشی به زودی اعلام می‌شود.

شرکت تپسی این کمپین را با شعار «یلدا مبارک» (در بیش از نقطه از شهر تهران، از جمله مراکز تجاری همچون پایتخت، پالادیوم، سام سنتر، مدرن الهیه، بوستان، گلستان، میلاد نور، ولنجک و کوروش، میادینی مانند تجریش، کاج، شهرداری، بهرود، دانشگاه، بوستان هایی همچون قیطریه و نیاوران، دانشگاه هایی  مانند دانشگاه آزاد تهران غرب، دانشگاه آزاد تهران مرکز و معابر عمومی همچون چهار راه پارک وی و… برگزارکرد. یلدا به معنای زایش، زاد روز یا تولد، بلندترین شب سال است که از قدیم مردم ایران آن را جشن می گیرند. در بسیاری از نقاط ایران برای نامیدن بلندترین شب سال، به جای شب یلدا، از شب چله استفاده می‌شود.

جشن یلدا با گرد هم آمدن و شب‌نشینی اعضای خانواده و اقوام در کنار یکدیگر برگزار می‌شود.

آیین شب یلدا یا شب چله، همراه با خوردن آجیل مخصوص، هندوانه، انار و شیرینی و میوه‌های گوناگون است که همه جنبهٔ نمادین دارند و نشانه برکت، تندرستی، فراوانی و شادکامی هستند.

همچنین انار و هندوانه با رنگ سرخشان نمایندگانی از خورشید در بلندترین شب سال به ‌شمار می‌روند. در شب یلدا فال گرفتن از کتاب حافظ در میان ایرانیان مرسوم است.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.