احتمال اعمال محدودیت در بهارستان، شهدا و خیابان جمهوری

|
0 دیدگاه

با توجه به برگزاری مراسم یادبود شهدای آتش‌نشان در روز چهارشنبه(فردا) رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران از احتمال اعمال محدودیت در میدان بهارستان، شهدا و خیابان جمهوری خبرداد.

سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران در رابطه با محدودیت‌های ترافیکی مراسم یادبود شهدای آتش‌نشان که روز چهارشنبه در میدان بهارستان برگزار می‌شود گفت: براساس پیش‌بینی‌ ما با توجه به اینکه مراسم در ساعت ۱۴ الی ۱۶ برگزار می‌شود نیازی به محدودیت‌های ترافیکی نیست.

رازقی افزود: اما در صورتی که نیاز به اعمال محدودیت‌های ترافیکی احساس شود در میدان بهارستان از تقاطع فخرآباد به سمت جنوب، میدان شهدا به سمت غرب و در خیابان جمهوری تقاطع مخبر به سمت شرق محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد.

وی اظهار داشت: شهروندان با توجه به اعمال محدودیت در خیابان‌‌های ذکر شده، می‌توانند جهت تردد از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران تاکید کرد: با توجه به حجم ترافیک و جمعیت در مراسم فردا توصیه ما به شهروندان این است که جهت تردد و شرکت در این مراسم حتما از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.