حرکت کاروان نمادین استقبال از حضرت امام(ره) در شهر تهران

|
0 دیدگاه

همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر و سالروز ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی، حوزه مقاومت بسیج شرکت واحد اتوبوسرانی با همکاری حوزه مقاومت بسیج تاکسیرانی، اقدام به حرکت نمادین اتوبوس و تاکسی های مزین به یاد و نام امام(ره) در شهر تهران کرد.

در این مراسم اتوبوس و تاکسی های مزین شده با روزنامه های دوران پیروزی انقلاب و پرچم های جمهوری اسلامی، از سامانه ۲ اتوبوسرانی در افسریه به سمت سازمان بسیج شهرداری تهران حرکت کرده و سپس با حضور در سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ(ص) و شهرداری تهران، یاد آن دوران پر افتخار کشورمان را گرامی داشتند.

علیرضا نادعلی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت:  ورود حضرت امام خمینی (ره) حادثه ای مهم است که باید در همه ابعاد به آن توجه شود و نسل امروز ما باید بداند که امام راحل با تمام وجود خدا را باور داشت و به خاطر آن از هیچ کسی نمی ترسید و راز پیروزی امام نیز در همین مسئله بود.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج شهرداری تهران با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و به‌ ویژه شهدای دهه فجر افزود: وظیفه ما به عنوان یک بسیجی پاسداشت ارزشها ودستاوردهای انقلاب اسلامی و زنده نگداشتن یاد و خاطره کسانی است که به واسطه رشادت ها و از خودگذشتگی آنان این انقلاب محقق شده است. همان کسانی که با توکل برخدا و با جانفشانی های خود، در جهت وحدت کلمه و حفظ ارزشهای معنوی اسلامی کوشیدند و بر مبانی اعتقادی خود استقامت کردند.

نادعلی با بیان آن که حضور جمعیت میلیونی در مراسم استقبال از بنیانگذار انقلاب نشان داد که مردم ایران نسبت به امام (ره) وفادار و فداکار هستند اظهار داشت: هیچ انقلابی بدون حضور مردمی اتفاق نمی افتد و تداوم هر انقلابی نیز منوط یه حضور مردم در صحنه است و این حضور در انقلاب ایران به عینه اثبات شده است. بدون تردید وجه تمایز انقلاب اسلامی ایران نسبت به انقلاب های دیگر ،حضور گستره مردم در انقلاب بود که باعث تعجب جهانیان نیز شد .

وی خاطر نشان کرد: امام به این باور رسیده بود که مردم ایمان دارند و ولایتمدار هستند. امام به کوخ نشینان و نه کاخ نشینان اعتقادی بسیار داشت چرا که می دانستند این افراد بار اصلی انقلاب را به دوش کشیدند.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج شهرداری تهران تصریح کرد: اینک که به سی و هشتمین سال برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی رسیده ایم، بی گمان بیش از بیش حضور، همفکری و همکاری بسیجیان و نقش آفرینی و اثر بخشی آنان می‌تواند در برگزاری باشکوهتر آن تاثیرگذار باشد.

نادعلی  افزود: دهه فجر انقلاب اسلامی، مقطع رهایی ملتی است که به مدد الهی و تبعیت از حضرت امام خمینی (ره) بر طاغوت غلبه کرد و در ادامه با زعامت و رهبری مقام معظم رهبری همچنان شاهد ثمربخشی شجره طبیه جمهوری اسلامی در میهن عزیزمان و توسعه آن به دیگر کشورهای اسلامی هستیم.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.