حل مشکل مجاوران حرم در منطقه ۲۰ نیازمند بودجه فرامنطقه‌ای است

|
0 دیدگاه

رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با بیان اینکه ۲۵ سال از آغاز اجرای طرح ساماندهی منطقه ۲۰ می‌گذرد، گفت: حل مشکلات مجاوران حرم حضرت عبدالعظیم (ع) در منطقه ۲۰ نیازمند پیش‌بینی بودجه فرامنطقه‌ای است.

مجتبی شاکری در جریان سیصد و بیست و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران و گزارش شورایاری منطقه ۲۰ با اشاره به اینکه این منطقه هسته مرکزی شهر تهران بوده است و باید بدانیم که ان زمانی که تهران نبود، شهرری بود و حق بزرگی بر گردن تهران دارد، گفت: کمیسیون‌های شش‌گانه شورا باید از شورایاران برای شرکت در جلسات بررسی بودجه مناطق دعوت کنند.

‎وی با بیان اینکه اعضای شورا و شهرداران مناطق نیز باید نسبت به اجابت این خواسته‌ها انعطاف داشته باشند، گفت: هر قدر هم که اعضای شورا از محله‌ها بازدید کرده باشند به اندازه شورایاران از مشکلات مطلع نیستند.

شاکری به شورایاران منطقه ۲۰ توصیه کرد مشکلات خود را که امروز در صحن مطرح کردند در قالب گزارشی جامع به کمیسیون‌های شورای شهر ارسال کنند و افزود: تمام این موارد باید به نحوی دنبال شود که در نهایت در بودجه سالانه شهرداری بنشیند.

وی با بیان اینکه بودجه پیشنهادی شهرداری منطقه یک کاهش یافته است، گفت: این موضوع نشان می‌دهد طرح‌های عمرانی منطقه یک اجرا شده اما در مناطقی نظیر منطقه ۲۰ کاستی زیادی وجود دارد. از این رو اگر بودجه های منطقه کافی نیست باید از اعتبارات فرامنطقه‌ای برای حل مشکلات این منطقه استفاده شود و یا حداقل در غالب معین شدن منطقه یک برای اجرای پروژه‌های منطقه ۲۰ عملیاتی شود.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.