تازه درخواست سخت و زیان‌آور بودن شغل آتش‌نشانان را پیشنهاد کردند

|
0 دیدگاه

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: درخواست می‌شود مجلس شورای اسلامی، سخت و زیان‌آور بودن شغل آتش‌نشانان را تصویب کند و این موضوع از بلاتکلیفی خارج شود.

مرتضی طلایی نائب رئیس شورای شهر تهران پس از ارائه گزارش دبیر دبیران شورایاری‌ منطقه ۲۰ در سیصد و بیست و پنجمین شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: دبیران منطقه در کمیسیون‌های شورای شهر حضور پیدا کنند و مواردی که لازم است در کمیسیون‌های مختلف مطرح شود را مورد بررسی قرار دهند تا در کمیسیون مورد تصویب قرار گیرد.

وی افزود: در خصوص بودجه نیز موارد مورد نیاز توسط شورایاری‌ها در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه مطرح شود و سپس در صحن علنی شورا مورد تصویب قرار گیرد، بنابراین با حضور اعضای شورایاری‌ها در جلسات کمیسیون، تصمیمات بهتری می‌توان گرفت و در حوزه مدیریت شهری بهتر می‌توان اقدام کرد.

در ادامه، مرتضی طلایی از حضور پرشکوه مردم در تشییع شهدای آتش‌نشان صمیمانه تشکر کرد و اظهار داشت: فردا نیز در مدرسه عالی از ساعت ۲ تا ۴ بعدازظهر مراسم یادبود شهدای آتش‌نشان برگزار می‌شود.

طلایی از مجلس تقاضا کرد نسبت به سخت و زیان‌آور شغل آتش نشانان اقدام کند و این موضوع در مجلس شورای اسلامی به تصویب برسد، ولی مدت‌هاست سخت و زیان‌آور بودن شغل آتش‌نشانان، بلاتکلیف است.

وی افزود: آتش نشانان باید جزو شهدا محسوب شوند و آنها را تفکیک نکنیم. بعضی از اظهارنظرها موجب دلخوری قشری می‌شود که جانفشانی می‌کنند و بنیاد شهید، شهدای آتش‌نشان را همانند دیگر شهدا محسوب کند.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.