ویژه برنامه‌های رادیو ورزش در دهه فجر اعلام شد

|
0 دیدگاه

رادیو ورزش در دهه فجر با تولید و پخش برنامه های مختلف مخاطبان را در این ایام همراهی می‌کند.

شبکه رادیویی ورزش در طول برگزاری دهه مبارک فجر با بررسی جنبه های مختلف رشد و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ایران و همچنین انعکاس جوش و خروش ملت غیور و انقلابی، همراه پارسی زبانان است.
بر این اساس برنامه همیشه با ورزش (دستاورد) با بررسی رویکرد ورزش قهرمانی و حرفه ای به بررسی نقاط قوت و همچنین توسعه یافتگی ورزش بعد از انقلاب می پردازد.این برنامه روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ (زنده) به روی آنتن می رود.
برنامه فرهنگ با ورزش با بررسی رویکرد فرهنگی و ورزش همگانی هر روز به غیر از جمعه ها و از ساعت ۱۱:۳۰ (زنده) به روی آنتن می رود.
برنامه با گزارشگران که به صورت تولیدی تهیه می شود ، روزهای شنبه ،یکشنبه،سه شنبه و چهارشنبه
ساعت: ۲۱:۴۵ به روی آنتن می رود. در این برنامه گزارشگران در هر استانی از کشور که رویداد ورزشی به مناسبت دهه فجر در حال برگزاری است را به روی انتن می رود.
برنامه عصرانه که تفریحی است هر روز به جز جمعه ها از ساعت ۱۷ الی ۱۸:۳۰ به روی آنتن می رود.
در روز ۲۲ بهمن ویژه برنامه روز اتحاد از ساعت ۹ الی ۱۲ به مدت ۱۸۰ دقیقه پوشش کامل راهپیمایی و حضور پر شور مردم را منعکس می نماید.
خاطر نشان می شود علاقه مندان می توانند شبکه رادیویی ورزش را از طریق طول موج ۹۲ مگاهرتز ردیف FM دریافت کنند.این شبکه از طریق گیرنده های دیجیتال ،سایت شبکه ها و همچنین دریافت رایگان اپلیکیشن رادیو از نشانی www.iranseda.ir شنونده تمام برنامه های رادیویی باشند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.