کالاهای فاقد کیفیت و اصالت در سطح عرضه جمع آوری می‌شوند

|
0 دیدگاه

رئیس اداره مهندسی و نگهداری اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: بر اساس ضوابطی که با عنوان حوادث ناگوار و فراخوان ابلاغ کرده‌ایم، کالایی که در سطح عرضه مشکل کیفی داشته باشد فراخوان می‌شود.

حسین عظیم زاده، رئیس اداره مهندسی و نگهداری اداره تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: بر اساس ضوابطی که با عنوان « حوادث ناگوار و فراخوان » ابلاغ کرده ایم، تجهیزات و ملزومات پزشکی که در سطح عرضه مشکل کیفی داشته باشد، فراخوان می‌شود و این فراخوان از سوی اداره کل تجهیزات پزشکی و شرکت های نماینده تولید کننده و وارد کننده صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس شیوه نامه داخلی اداره کل تجهیزات، موضوعات فراخوان با حضور مدیر کل و مدیران ادارات و کارشناس مربوط به هر کالا تشکیل می شود و تصمیم های مربوطه بر اساس دستورالعمل های مربوطه در مورد کالای فراخوان اتخاذ می‌شود.

وی اظهار کرد: اخیرا نیز فراخوان هایی از طریق سایت اداره کل تجهیزات پزشکی اطلاع رسانی شده است تا دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، مراکز درمانی و شرکت های تولید کننده و واردکننده به این فراخوان ها توجه داشته باشند و اقدامات لازم را انجام دهند.

وی یادآور شد: برای مشاهده فهرست اقلام منوی فراخوان( Recall ) باید به سایت غذا و دارو مراجعه شود.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.