۲۰۰ پلاک در مجاورت دکل‌های فشار قوی در محله جوانمرد وجود دارد

|
0 دیدگاه

دبیر دبیران شورایاری منطقه ۲۰ گفت: ۲۰۰ پلاک در مجاورت دکل‌های فشار قوی برق وجود دارد که امکان بیماری‌هایی همچون سرطان برای افرادی که در این محدوده زندگی می‌کنند وجود دارد. البته در این خصوص نامه‌ای نیز به رئیس جمهور نوشته‌ایم.

در سیصد و بیست و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران شربیانی دبیر دبیران شورایاری منطقه ۲۰ به ارائه گزارش شورایاری‌ها در این منطقه پرداخت و اظهار داشت: کانال فاضلاب در محله عباس‌آباد باید مورد توجه باشد زیرا با توجه به آغاز فصل گرما و تابستان در آینده بوی بد آن موجب ایجاد مشکلاتی برای شهروندان می‌شود و براساس مذاکرات صورت گرفته وظیفه سازمان آبفا است که نسبت به سرپوشیده کردن این کانال اقدام کند ولی تاکنون در این خصوص اقدامی صورت نگرفته است.

وی به بافت فرسوده در اطراف حرم شاه‌عبدالعظیم حسنی(ع) اشاره کرد و گفت:‌ باید نسبت به احداث هتل در اطراف حرم اقدام شود.

وی افزود: محله تقی‌آباد دارای گذرهای باریکی است و در آینده با مشکلات متعددی مواجه خواهیم شد.

شربیانی یادآور شد: در محله جوانمرد ۲۰۰ پلاک زیر دکل‌های فشارقوی برق قرار دارد که ممکن است موجب سرطان برای شهروندان شود.

وی ادامه داد: در نامه‌‌ای به رئیس جمهور که به شهر ری آمده بود درباره دکل‌های فشارقوی و خانه‌هایی که در مجاورت این دکل‌ها هستند مطرح کرده تا نسبت به جمع‌آ‌وری دکل‌ها اقدام شود.

وی یادآور شد: نبود پارکینگ طبقاتی یکی از معضلات شهرری است که باید نسبت به ایجاد پارکنیگ در این منطقه و با توجه به نیاز شهرری اقدام شود.

وی درباره جدایی ری از تهران که بارها مطرح شده است، گفت: همزمان با انتخابات مجدداً جدایی ری از تهران مطرح می‌شود و هر جریانی از این موضوع به نفع خود اقدام می‌کنند.

دبیر دبیران شورایاری منطقه ۲۰ گفت: خیلی از ناملایمات شهر تهران مانند اموات، زباله و صنایع آلاینده به سمت شهر ری سرازیر می‌شود بنابراین تقاضا داریم شهرری را همانند فرمانداری ویژه‌ای که دارند، منطقه‌ ویژه ببینند و اعتبارات آن افزایش پیدا کند.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.