ضرر گوگل در پرداخت حقوق‌های بالا

|
0 دیدگاه

برخی از کارمندان شرکت مادرتخصصی گوگل پس از دریافت حقوق‌های بالا، به این نتیجه رسیدند که می‌توانند گوگل را ترک کنند و به علایق خود برسند!برخی کارکنان بخش تولید خودروی خودران در شرکت آلفابت (شرکت مادر تخصصی گوگل) آنقدر حقوق‌های بالا دریافت کردند که توانستند با آن شرکت‌های دیگری تأسیس و گوگل را ترک کنند.

به نقل از سی.ان.بی.سی، برخی از این کارکنان هم به علت مبالغ زیاد دریافتی به این نتیجه رسیدند که امنیت شغلی دیگر برایشان مهم نیست و می‌توانند با خیال راحت گوگل را ترک کنند و به کارهای مورد علاقه‌شان بپردازند.

بر اساس اطلاعات موجود گوگل در برخی موارد حقوق‌های چند میلیون دلاری را طی ماه های فعالیت این افراد به آنها پرداخته و این سیستم پرداخت غیرعادی حقوق توسط گوگل که با هدف پیشبرد طرح ساخت خودروهای خودران صورت گرفته، کارکنان را به صرافت ترک گوگل انداخته است.

به دنبال این نوع رفتارهای برخی کارکنان گوگل، این شرکت نظام پرداخت خود را اصلاح کرده و از ساختار منسجم تر و یکپارچه‌تری استفاده کرده است. گوگل امیدوار است تا سال ۲۰۲۰ در قالب طرح ساخت خودروهای خودران خود موسوم به Waymo استفاده از اتومبیل‌های بدون نیاز به راننده را امکان‌پذیر کند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.