ایجاد سوانح عمدی از سوی امداد خودروهای متفرقه

|
0 دیدگاه

مدیرعامل امداد خودروی سایپا گفت: امداد خودروهای متفرقه در برخی جاده‌ها باعث ایجاد سوانح عمدی برای خودروی شهروندان می‌شوند.

بهزاد پناهی امروز در مراسم آغاز امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا، اظهار کرد: در حوزه امداد خودرو سودجویانی هستند که تنها به فکر منافع خود بوده و زحمات امداد خودروهای رسمی را خدشه‌دار می‌کنند، بنابراین باید با اطلاع‌رسانی مناسب به شهروندان مانع از این سودجویان شد.

وی با بیان این‌که در حال حاضر به وفور دیده می‌شود امداد خودروهای متفرقه با یک دستگاه خودرو و شماره موبایل نوشته شده برروی آن در سطح خیابان‌ها وجاده‌ها در حال تردد بوده و باعث ایجاد مشکلاتی برای مشتریان می‌شود، خاطر نشان کرد: طبق گزارشات در برخی از جاده‌ها و پیچ‌های خطرناک برخی از این امدادگرنماها بر روی سطح جاده گازوئیل می‌ریزند تا خودروهای عبوری لیز خورده و در برخورد با صخره و کوه دچار سانحه شوند تا پس از آن آنها نسبت به حمل این خودروها و دریافت وجه اقدام کنند.

مدیرعامل امداد خودروی سایپا ادامه داد: علاوه بر این اتفاقات شرکت‌های جعلی تاسیس شده‌اند که به شهروندان امداد جعلی می‌فروشند؛ این افراد به اسم امداد خودروهای رسمی با شهروندان تماس گرفته و از آنها درخواست وجه می‌کنند، درحالی که هیچ ارتباطی با امداد خودروهای رسمی ندارند.

پناهی اظهار کرد: در حال حاضر زمان انتظار امدادرسانی در امداد خودروی سایپا در حال استانداردهای جهانی و بین ۳۰ تا ۳۵ دقیقه است که البته طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تلاش می‌شود این مدت زمان به ۳۰ دقیقه کاهش یابد.

وی افزود: در نوروز سال گذشته میانگین زمان انتظار امدادی ۳۳ دقیقه بود که در طرح امداد نوروزی سال جاری تلاش می‌شود به ۳۰ دقیقه کاهش یابد.

مدیرعامل امداد خودروی سایپا خاطر نشان کرد: در بیش از ۶۰ درصد درخواست‌های امداد ارسال شده به امداد خودرو، خودروی شهروندان در محل رفع عیب و راه‌اندازی می‌شود و حدود ۳۵ درصد نیز منجر به حمل خودرو به تعمیرگاه برای عیب می‌شود.

پناهی خاطر نشان کرد: طرح امداد خودروی ن

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.