تیم ایکس‌باکس درباره E3، Xbox Play Anywhere، فیل اسپنسر و کنترلر Elite اطلاعاتی ارائه کرد

|
0 دیدگاه

در یکی از پنل‌های رویداد PAX East 2017، «میجر نلسون» (Major Nelson) مدیر بخش برنامه‌نویسی شرکت ایکس‌باکس، «جف روبنشتاین» (Jeff Rubenstein) سرپرست بخش دستان‌نویسی و «لارا مسی» (Laura Massey) مدیر اجرایی هولولنز، به برخی از پاسخ‌های مربوط به ایکس‌باکس پاسخ دادند.

به گفته نلسون، «فیل اسپنسر» (Phil Spencer) در سرویس Xbox Play Anywhere کار تحسین‌برانگیزی انجام داده است و نسبت به بازی‌هایی که برای این سرویس عرضه خواهند شد، بسیار هیجان‌زده است. به گفته او، در E3 2017 اطلاعات بیشتری در این باره منتشر خواهد شد.

 

در نشست پرسش و پاسخ، نلسون اطلاعاتی درباره سرویس Xbox Play Anywhere منتشر کرد. به گفته او، مایکروسافت در حال جستجو برای راهی است تا بازی‌ها را هر کجا که هستید و در هر دستگاهی که می‌خواهید، با شما همراه کند.

 

به علاوه، هنوز افزودن کنترلر Elite ایکس‌باکس وان به Design Lab مشخص نشده است. از آن‌جایی که کنترلر Elite بازی Gears of War 4 به موفقیت رسید، تیم بخش ابزار جانبی به دنبال ابزار و طرحی دیگر برای این کنترلر هستند. به علاوه، نلسون اعلام کرد که تیم داستان‌نویسی در حال کار برروی پروژه‌های جالبی برای فروشگاه ایکس‌باکس هستند.

 

همچنین نلسون اعلام کرد که به گفته «شنون لافتیس»، مدیر بخش انتشار بازی اعلام کرد که تیم سازنده بازی Crackdown 3، برنامه‌های جالبی برای این بازی دارند اما به دلیل نزدیکی به رویداد E3، نمی‌تواند اطلاعاتی در میان بگذارد.

 

لارا مسی اشاره کرد که یکی از مزایای کار کردن در مایکروسافت این است که فیل اسپنسر یکی از بهترین رهبر‌هایی بوده است که بخش ایکس‌باکس تا به حال داشته است و او نسبت به جامعه ایکس‌باکس بسیار علاقه‌مند است. او به انتقادات اهمیت می‌دهد و او یکی از بهترین رهبرها است.

 

در آخر، نلسون و روبنشتاین به رقبای خود اشاره کردند. آن‌ها گفتند که در هواپیما در حال انجام بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild بوده‌اند. در این لحظه، روبنشتاین حتی کنسول نینتندو سوییچ خود را از کیف خود در آورد. او همچنین بازی Horizon: Zero Dawn را مورد ستایش و شرکت گوریلا گیمز را برای ساخت این بازی مورد تحسین قرار داد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.