خودروی جدید و زیبای پلیس‌راهور را ببینید

|
0 دیدگاه
رئیس پلیس راهور ناجا با تاکید بر اینکه «بنز»های پلیس هنوز فرسوده نشده‌اند از اضافه شدن خودروهای جدید شاسی بلند به ناوگان پلیس راه در صورت اخذ مجوزهای لازم خبر داد.

سردار تقی مهری با اشاره به استفاده آزمایشی از خودروی سراتو در شهر تهران برای پلیس ترافیک شهری کشور اظهار داشت: در حال حاضر تعدادی خودروی سراتو به صورت آزمایشی در اختیار پلیس راهور تهران بزرگ قرار گرفته است که در صورت رضایت‌بخش بودن تطابق این خودروها با ماموریت‌های پلیس ترافیک شهری، از این خودرو برای سایر پلیس‌های راهور شهرها نیز استفاده خواهیم کرد.

 

 

رئیس پلیس راهور ناجا در پاسخ به این سوال که خودروهای بنز پلیس راه تا چه زمانی در اختیار پلیس راه خواهند بود افزود: با توجه به عمر این خودروها، خودروهای بنز پلیس راه هنوز به مرحله فرسودگی‌ نرسیده‌اند ولی ما به دنبال آن هستیم خودروهای جدیدی را با اخذ مجوزهای لازم به ناوگان پلیس راه اضافه کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به ماموریت پلیس راه، ما بیش از خودروهای سواری، نیازمند خودروهای کمک‌دار و شاسی بلند هستیم که سال قبل تعدادی خودروی «سوزوکی» به این ناوگان اضافه شد و در نظر داریم با توجه به اولویت‌دار بودن تولیدات ملی، خودروهای داخلی را جایگزین خودروهای قدیمی کنیم.

مهری در پایان خاطرنشان کرد: ما در نظر داریم تا با اخذ مجوزهای قانونی، در صورت نیاز از خودروهای کمک‌دار خارجی نیز برای انجام هرچه بهتر ماموریت‌های خود استفاده کنیم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.