Sony Mobile تازه‌ترین فناوری تلفن هوشمند در جهان را به نمایش می‌گذارد

|
0 دیدگاه

سونی موبایل گوشی Xperia XZ Premium، برندهٔ جایزهٔ «بهترین تلفن هوشمند یا دستگاه متصل جدید در کنگرهٔ جهانی موبایل ۲۰۱۷» را به نمایش می‌گذارد.

دبی، ۱۳ مارس ۲۰۱۷: Sony Mobile Communications خاورمیانه و آفریقا، اعلام کرد که برای معرفیی تازه‌ترین فناوری تلفن هوشمند که برندهٔ جایزه نیز شده است، برای مصرف‌کنندگان خاورمیانه و آفریقا، میزبان رویداد #Xperia960 در دبی خواهد بود. بزرگ‌ترین رویداد در نوع خود که قابلیت ضبط ویدیو با حرکت بسیار آهسته با سرعت ۹۶۰ فریم در ثانیه را به‌نمایش می‌گذرد. این قابلیت برای نخستین‌بار در جهان در یک تلفن هوشمند ارائه شده است که تنها در Sony Xperia XZ Premium وجود دارد.

حضور در رویداد ‎#Xperia960‎ تنها با دعوت خصوصی امکان‌پذیر است و گروه بزرگی از اصحاب رسانه و افراد تأثیرگذار در کل منطقه، در آن حضور خواهند داشت. افراد مهمی که بر افکار عمومی تأثیر می‌گذارند از کشورهای حوزهٔ خلیج فارس، ترکیه، مصر و دیگر بازارهای منطقه‌ای از دبی بازدید می‌کنند. دعوت‌شدگان به‌شیوه‌ای همه‌جانبه با Xperia XZ Premium تعامل می‌کنند؛ چگونگی ضبط ویدیوهای با حرکت بسیار آهسته را تجربه می‌کنند و درک بهتری از شیوه‌های استفاده از تلفن‌های هوشمند در آینده به‌دست می‌آورند.

Xperia XZ Premium مجهز به سیستم دوربین ‎ Motion Eye™‎متعلق به Sony است که نخستین ضبط و بازپخش ویدیو با سرعت ۹۶۰ فریم در ثانیه در یک تلفن هوشمند در جهان را که چهار برابر کندتر از هر تلفن هوشمندی دیگری است، امکان‌پذیر ساخته است. Xperia XZ Premium موفق به دریافت ۳۰ تقدیر و جایزه شامل «بهترین تلفن هوشمند یا دستگاه متصل جدید در کنگرهٔ جهانی موبایل ۲۰۱۷» در مراسم سالانهٔ اهدای جوایز جهانی موبایل (جوایز Glomo) از سوی انجمن GSM شد.

رویداد ‎#Xperia960‎ جایگاه Sony Mobile را به‌عنوان پیشرو در نوآوری و دوراندیشی در عرصهٔ ارتباطات، تحکیم می‌بخشد. این رویداد روز ۱۰ آوریل ۲۰۱۷ در دبی برگزار می‌شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.