جهانسیاست

هیأت نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری در خارج از کشور به ریاست «قشقاوی» آغاز به کار کرد+اسامی

سخنگوی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری از انتخاب و صدور احکام اعضای هیأت نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری در خارج از کشور خبر داد و گفت که آقای قشقاوی ریاست این هیأت را بر عهده دارد.

عباسعلی کدخدایی سخنگوی هیأت مرکزی نظارت بر دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری  اعلام کرد اولین جلسه این هیأت با اعضای هیأت نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری در خارج از کشور روز گذشته برگزار شد و احکام ۵ عضو منتخب برای عضویت در این هیأت در خارج از کشور صادر شد.

وی با بیان اینکه با صدور احکام اعضای منتخب، هیأت نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری آینده در خارج از کشور رسماً آغاز به کار کرد، گفت: آقای حسن قشقاوی معاون کنسولی وزارت امور خارجه به عنوان رئیس هیأت نظارت بر انتخابات در خارج از کشور برگزیده شد.

کدخدایی تصریح کرد: همچنین آقایان مهدی اهری‌مصطفوی، محمدرضا حواصلی‌آشتیانی، میرمسعود حسینیان و محمود اصفهانی‌نژاد نیز به عنوان اعضای هیأت نظارت بر انتخابات در خارج از کشور انتخاب شدند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما معمولاً افرادی برای عضویت در هیأت نظارت بر انتخابات در خارج از کشور انتخاب می‌کنیم که به خارج از کشور رفت و آمد داشته باشند؛ در حال حاضر برخی از این افراد در خارج از کشور هستند که به ایران هم سفر می‌کنند و از طرفی افراد دیگر این هیأت نیز در ایران هستند مانند آقای قشقاوی که به خارج از کشور هم رفت و آمد دارند.

 

نوشته های مشابه

بستن