خريد همزمان بليت قطار رجا و رزرو هتل امکان پذیر شد

|
0 دیدگاه

در راستای ارائه تسهیلات سفر به هم وطنان گرامی، برای نخستین بار در صنعت گردشگری کشور امکان همزمان خرید بلیت قطار و رزرو هتل از طریق وب سایت رجا مهیا و راه اندازی شد.

به نقل از رجا، محسن یاوری با اشاره به نو بودن این خدمت و تحولی در ارائه خدمات بسته سفر به مسافران افزود: این اقدام بر اساس تفاهم صورت گرفته بين شركت حمل و نقل ريلي رجا و سامانه رزرو هتل پين تا پين صورت گرفته که بر این اساس امكان خريد همزمان بليت قطار با رزرو هتل براي هموطنان عزيز فراهم شده است.
وی در ادامه افزود: متقاضیان سفر با قطارهاي شركت رجا از این پس مي توانند با خريد بليت قطار، به صورت همزمان نسبت به رزرو هتل در شهر مقصد نيز اقدام کنند.
سرپرست معاونت اجرایی شرکت رجا تصریح کرد: این خدمت در مرحله نخست از روز جاری (یکشنبه ٢٧ فروردین ١٣٩٦) صرفا از طريق وب سايت شركت رجا به نشاني www.raja.ir و برای شهر مشهد مقدس به عنوان مقصد ارائه می شود.
یاوری در مورد نحوه رزرو هتل در سایت رجا ادامه داد: در مرحله جستجوي بليت از وب سايت رجا، مسافران مي توانند با انتخاب گزينه رزرو هتل نسبت به اين امر اقدام کنند.
وی یادآور شد: پس از تكميل اطلاعات خريد بليت قطار و در مرحله رزرو هتل با توجه به اطلاعات اعلامي از جمله شهر مقصد و تاريخ سفر، هتل هاي موجود در این سامانه نمايش داده شده و مسافران قادر خواهند بود هتل مورد نظر خود را نيز انتخاب کنند.
سرپرست معاونت اجرایی شرکت رجا در انتها خاطر نشان کرد: با تاييد مشخصات بليت قطار و هتل، پرداخت در يك مرحله از طریق درگاه هاي بانكي انجام شده و بليت قطار و تاييدیه رزرو هتل به مسافران ارائه مي شود.
0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.