قیمت مسکن مهر پردیس تغییر نمی‌کند

|
0 دیدگاه

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با تاکید بر این‌که قیمت نهایی مسکن مهر پردیس سال گذشته نهایی شده و سازنده‌ها صورتجلسه آنرا امضا کرده‌اند، گفت:‌قیمت مسکن مهر تغییر نمی‌کند.

سعید غفوری در واکنش به اظهارات رییس انجمن انبوه‌سازان استان تهران مبنی بر این‌که هیچ قراردادی را برای تعیین قیمت نهایی مسکن مهر امضا نکرده‌اند، اظهار کرد:  بر اساس دستورالعمل وزارت راه و شهرسازی قیمت نهایی مسکن مهر پردیس سال گذشته نهایی شده و سازنده‌ها صورتجلسه آنرا امضا کرده‌اند.

وی تاکید کرد:‌ قیمت نهایی واحدهای مسکن مهر همان قیمت‌های اعلام شده است و هیچ تغییری نمی‌کند و پیمانکاران ملزم به تکمیل پروژه‌ها بر اساس صورتجلسه هستند.

،‌رییس انجمن انبوه‌سازان استان تهران دیروز در ادامه اظهارات رهبر عضو این انجمن درباره مسکن مهر با تاکید براین‌که قراردادی برای تعیین قیمت مقطوع مسکن مهر با شرکت عمران پردیس امضا نکرده‌ایم،گفت:دولت آورده متقاضیان و وام ۲۰ میلیون تومان را صرف آماده‌سازی واحدها کرده در حالی که هزینه آماده‌سازی ۲ میلیون تومان است.

حسن محتشم با یادآوری این‌که قراردادی که انبوه‌سازان برای طرح مسکن مهر پردیس دارند مربوط به حدود ۴ سال پیش است، افزود: در ۴ سال اخیر تنها دستورالعمل شماره ۳ وزارت راه و شهرسازی درباره قیمت مسکن مهر را داشته‌ایم که بر اساس آن قیمت هر مترمربع از واحدهای این طرح در محاسبه فنی حدود ۱۵۰ هزار تومان افزایش یافته است.

وی در عین حال تاکید کرد: علاوه بر این کارهای اضافه خارج از قرارداد توسط انبوه سازان انجام شده که صورتجلسه آن توسط شرکت عمران پردیس امضا شده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.