۵۰۰ واگن به ناوگان رجا افزوده می شود

|
0 دیدگاه

مدیرعامل شركت رجا در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در رجا، با اشاره به توانمندی و اثر بخشی خانم ها در توسعه ی جوامع هم چنین اثر بخشی بانوان شاغل در رجا، از تلاش ها و زحمات بانوان همكار در پیشبرد اهداف و برنامه های توسعه یی شركت قدردانی كرد.

محمد رجبی با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای دریافت كمك از سهامداران رجا گفت: خوشبختانه با تلاش دوستان و پی گیری های مجدانه توانستیم از برنامه خود دفاع كرده و در روزهای پایانی سال ۹۵ سهامداران را متقاعد كردیم تا افزایش سرمایه ۱۲۰ میلیارد تومانی رجا را ابلاغ كنند.
رجبی در خصوص وضعیت رجا و تغییراتی كه باید صورت بگیرد گفت: دانش مدیریت می گوید این شركت با وضعیت موجود نمی تواند به حیات خود ادامه دهد و باید تغییراتی در رجا انجام شود، بر این اساس مجموعه ئی به صورت شركت تعمیرات و نگه داری فعالیت خود را در ماه های آینده آغاز خواهد كرد و بخشی از واحدهای فنی به آن شركت منتقل خواهند شد.
وی افزود: این گونه اقدامات ادامه خواهد داشت تا جایی كه مجموعه ی شركت رجا به یك هلدینگ تبدیل شود و با این فلسفه به نظر می رسد الزامات و چارچوب های قبلی باید تغییر پیدا كند.
رجبی با اشاره به جایگاه و اهمیت منابع انسانی در هر سازمانی گفت: توانمندسازی و مهارت آموزی متناسب با شغل همكاران از اقداماتی است كه براساس برنامه های آموزشی در ابتدای هر سال و در بازه زمانی سه ساله باید انجام شود. هم‌چنین چابك سازی سازمانی از دیگر اقداماتی است كه باید در مورد رجا صورت گیرد.
وی با بیان این كه برای پویا و زنده ماندن رجا باید تصمیم گیری درستی انجام دهیم و باید به تناسب فعالیت هایی كه انجام می دهیم تلاش كنیم و كارآیی لازم را برای توسعه و پیشرفت شركت انجام دهیم.
رجبی اظهار داشت: همه ی این اقدامات در راستای درآمد زایی و افزایش سرمایه و بهبود وضعیت شركت انجام می شود.
مدیرعامل رجا با اشاره به قراردادهای خرید ناوگان، بازسازی و نوسازی واگن ها و اضافه شدن آنها به ناوگان رجا اظهار امیدواری كرد: با این اقدامات بدون شك شاهد ارتقای كیفیت و كمیت بیش از پیش خدمات دهی به مسافران خواهیم بود.
رجبی در بخشی از این مراسم با اشاره به اهمیت تعلق خاطر كاركنان به سازمان خود افزود: همه باید تلاش كنیم در توسعه ی بازاریابی و جذب مشتری فعال باشیم و از هر فرصتی برای تبلیغ و بازاریابی و فروش بلیت استفاده كنیم به عبارت دیگر باید در راستای اهداف كیفی سازی خدمات رجا تلاش همه جانبه داشته باشیم.
رئیس هیأت مدیره رجا نیز در این مراسم با اشاره به عمر بالای واگن ها و فرسودگی ناوگان رجا گفت: با این وضعیت ما سهم خود را از بازار از دست می دهیم، ولی باید با تلاش و پشتكار فراوان و اقداماتی كه صورت گرفته شركت را سرپا نگه داریم تا از این دوره ی بحرانی به سلامت عبور كنیم.
راشدی گفت: با توجه به قراردادهای موجود و انعقاد قرارداد خرید ناوگان ۲۰۰ كیلومتر بر ساعت، امیدواریم تا پایان دولت دوازدهم حداقل ۵۰۰ دستگاه واگن به ناوگان رجا اضافه كنیم كه در این صورت عمر ناوگان به ۵ سال كاهش پیدا خواهد كرد، براین اساس نیاز به تلاش مضاعف داریم و در این راستا ممكن است اختلالات پرداختی و اقتصادی داشته باشیم كه باید با شكیبایی و تحمل از این مرحله گذر كنیم.
رئیس هیأت مدیره رجا در پایان گفت: امیدوارم سال ۹۶ سال موفقیت برای رجا باشد و با ورود ناوگان نو و تلاش همه ی همكاران بویژه همكاران خانم كه نقش مهمی در خانه دارند در شركت هم برای سرعت بخشی به توسعه و بهبود وضعیت شركت مشاركت داشته باشند.
0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.