آموزش‌های مجازی کارکنان کوثردر بستر موبایل فراهم شد

|
0 دیدگاه

آموزشهای مجازی در موسسه اعتباری کوثر از سال ۱۳۹۳ با طراحی فضاهای آموزشی برای ارائه محتوا به صورت همزمان و آنلاین آغاز و کابین های مجازی با قابلیت عایق ساختن صدا در مرکز آموزش موسسه طراحی و تولید شد.

مدیریت آموزش معاونت توسعه و مدیریت سرمایه های انسانی کوثر با استفاده از کلاسهای مجازی آنلاین بیش از۳۴ هزار نفر ساعت آموزش برگزار نموده است.

بر اساس این گزارش؛ با برنامه ریزی مدون صورت گرفته طی سال های۹۳ الی ۹۵ نیزمجموعاً ۳۱ هزار و ۲۶۸ نفر ساعت کلاس های مجازی برگزار گردید که بیش از۳۵ درصد نفر ساعت دوره ها را شامل می شد. از مهمترین عناوین آموزشی برگزار شده در این سال ها می توان به دوره های کلیات صندوق های سرمایه گذاری، حسابداری بانکی، جمع داری اموال، بیمه عمر، اخلاق و احکام، بانکداری اسلامی، بانکداری ۱، لیزینگ، حقوق و قراردادهای ثبتی، نحوه کار با نرم افزارهای مالی و تهیه صورت های مالی و شناخت طرح های تسهیلاتی اشاره کرد که این روند با شتاب و دقت در حال توسعه است.

این گزارش می افزاید: در سال ۱۳۹۶ نیز تا کنون ۵ هزار و ۳۰۴ نفر ساعت دوره آموزشی برای یک هزار و ۳۹۰ نفر از کارکنان در سطح کشور برگزار گردیده است که ۷۶ درصد دوره های سال را تاکنون شامل می شود. از مهمترین عناوین برگزار شده مجازی در سال جاری می توان به بانکداری اسلامی، اخلاق و احکام، دستورالعمل های موسسه و دستورالعمل های ساتنا و پایا اشاره نمود.

خاطر نشان می سازد؛ نسخه موبایل این نرم افزار نیز در سومین هم اندیشی معاونین و مدیران سرمایه های انسانی رونمایی و برای اولین بار توسط موسسه اعتباری کوثر به بهره برداری رسید و در حال حاضر تمامی کلاسهای مجازی از طریق تلفن های هوشمند نیز قابلیت دسترسی دارند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.