اقتصادبورس، بانک، بیمه

ایرج جمشیدی در انتظار

نوید جمشیدی

لازم دانستم، در یادداشت امروزم پیش از گزارش روند رسیدگی به بازداشت مشکوک و غیر قانونی پدرم جهت تنویز افکار عمومی، تشکر ویژه‌ای داشته باشم از مدیران رده اول بانک ملت در راستای  کمک به حل این معضل عجیب که در پوشش موضوعات بانکی رخ داده است.

از روز دوشنبه هفته‌ی گذشته (۱۸ اردیبهشت ماه) که این حمله ناجوانمردانه به سردبیر روزنامه آسیا صورت گرفته هر روز که می‌گذرد، تعداد علامت سوال‌ها در ذهن من، وکیل و تیم رسیدگی  به این موضوع بیشتر می‌شود.

آخرین و عجیب‌ترین عکس‌العمل غیرعادی، غیرقانونی، خلاف اخلاق و عرف رئیس شعبه سازمان صنایع ملی، این بانک است که نه به حرف مدیران کشورو نه حرف مدیران مستقیم خودش در بانک و عجیب‌تر، نه به حرف دستگاه قضایی و قاضی دادگاه تمکین می‌کند و نه حتی حاضر به پاسخگویی به نامه رسمی قوه قضاییه است. ناخودآگاه این فکر به هر ذهنی خطور می‌کند که خدای ناکرده این فرد از سوی فرد یا گروهی تحت تطمیع یا تهدید می‌شود و یا خدای ناکرده با تاریک خانه‌هایی که به دنبال جلوگیری از انتشار مطبوعات آزاد هستند سروسری دارد !!!

به هر روی نگارنده، به یاری دوستان و همکاران تا احقاق حق دست از تلاش بر نخواهیم داشت، امید است که مسئولین بیشتر به فکر حل این موضوع بوده و با برخورد قاطعانه با این دسته  اقدامات خلاف قانون و اخلاق، آرامش را در جامعه حاکم سازند تا درس عبرتی برای سایر متخلفان باشد.

 

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
بستن