جوایز ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران اهدا شد.

|
0 دیدگاه

طی مراسمی در ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در سالن همایش‌های وزارت راه و شهرسازی، اولین دوره از جوایز ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران به شرکت‌های منتخب هیئت داوران اهدا شد. شرکت نستله نیز توانست در دو بخش هماهنگی در بخش‌های استاندارد و رویکرد زیست‌محیطی مورد قدردانی قرار بگیرد.

در این مراسم، آقای جان نوتردام، مسئول شبکه مسئولیت اجتماعی CSR Europe طی سخنرانی خود از اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی و همچنین تعیین اهداف توسعه پایدار گفت و اظهار داشت: «توسعه پایدار و همچنین عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌ها، منتج به نوآوری و ایجاد موقعیت‌های جدید در عرصه‌های مختلف یک کشور، افزایش اعتبار و محبوبیت شرکت‌ها و همچنین جذب و حفظ کارمندان، مشتریان و ذینفعان خواهد شد. از همین‌رو، شرکت‌ها باید توجه به مقوله مسئولیت‌های اجتماعی و توسعه پایدار را در اولویت‌های کاری خود قرار دهند.»

علیرضا سرابچی، مدیر کل ارتباطات و سرویس‌های بازاریابی شرکت نستله ایران پس از دریافت لوح از دستان هیئت داوران این همایش گفت: «خوشحالیم که بار دیگر فعالیت‌های ایجاد ارزش مشترک و مسئولیت‌های اجتماعی نستله از طرف صاحب‌نظران این حوزه شناخته شد. این جوایز نستله را در بهبود کیفیت زندگی مردم و سهیم‌شدن در ساخت آینده‌ای بهتر بیش از پیش مصمم‌تر خواهد کرد.»

اولین دور از این رویداد که با همت شورای سیاست‌گذاری این مراسم از جمله دکتر عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی کشور و دکتر فاطمه دانشور برگزار شد، با معرفی شرکت‌های ایرانی فعال و موفق در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی به پایان رسید.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.