انتخاب اعضای جدید هیات‌مدیره بانک تجارت

|
0 دیدگاه

مجمع عمومی عادی بانک تجارت با حضور سهامداران و نمایندگان دولت برگزار شد و محمدابراهیم مقدم، عباس اشرف نژاد، غلامحسین مظفری و هیبت الله سمیع با رای اکثریت اعضا به عنوان اعضای هیات مدیره این بانک انتخاب شدند.

در این جلسه که عصر روز شنبه سیزدهم خردادماه با حضور ۸۱ درصد سهامداران و نمایندگان دولت جمهوری اسلامی ایران، شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و بازرس قانونی برگزار شد ابتدا «عسگری مارانی» رئیس مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک تجارت توضیحاتی در خصوص روند قانونی معرفی اعضای هیات مدیره و چگونگی رای گیری برای انتخاب آنان ارائه داد.

پس از سخنان رئیس مجمع، رای گیری برای انتخاب چهارنامزد معرفی شده برای تصدی عضویت در هیات مدیره بانک تجارت که صلاحیت آنها از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مورد تایید قرار گرفته است، برگزار شد که با تایید سهامداران آقایان محمدابراهیم مقدم، عباس اشرف نژاد، غلامحسین مظفری و هیبت الله سمیع با رای اکثریت مطلق حاضرین در مجمع به عنوان اعضای هیات مدیره بانک تجارت انتخاب شدند.

همچنین با تصمیم مجمع، مقرر شد انتخاب عضو پنجم هیات مدیره بانک تجارت و دو عضو علی البدل برای عضویت در هیات مدیره این بانک در جلسه مجمع عادی سالیانه این بانک صورت گیرد.

پس از برگزاری مجمع جلسه ی هیات مدیره این بانک نیز برگزار شد که با تصمیم اعضا، هیبت الله سمیع به عنوان رئیس هیات مدیره و محمد ابراهیم مقدم به عنوان نائب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این بانک انتخاب شدند.

گفتنی است بانک تجارت به عنوان یکی از بانک های تجاری مشمول اصل ۴۴ قانون اساسی از اردیبهشت ماه سال ۸۸ به جرگه بانک های خصوصی کشور پیوست.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.