اندیشه فولادوند به «خانه بوشاسپ درازدست» پیوست

|
0 دیدگاه

اندیشه فولادوند به پرفورمنس تئاتریکال «خانه بوشاسب درازدست»به کارگردانی علی اتحاد پیوست و گروه بازیگری این اثر تکمیل شد.

پس از رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل، اندیشه فولادوند هم به پرفورمنس تئاتریکال «خانه بوشاسپ درازدست» به کارگردانی علی اتحاد پیوست. مهگل صفدری خواننده گروه آوازی تهران و عضو گروه حافظ ناظری هم در این پرفورمنس حضور دارد.

هر شب بخشی از این پرفورمنس روی صحنه می رود و با قرعه کشی که انجام می شود این امکان برای تماشاگران وجود خواهد داشت که ۵ شب به تماشای ۵ اپیزود مختلف بنشینند. این نمایش درباره ترس هایی است که هر یک از ما در زندگی با آن مواجه شدیم و می شویم.

نمایش «خانه بوشاسپ درازدست» تیرماه در یکی از سالن‌های پردیس تئاتر شهرزاد به اجرا درمی آید. این نمایش هر شب ساعت ۲۱ به تهیه کنندگی مجید رحیمی جعفری روی صحنه خواهد رفت و بلیت فروشی آن بزودی آغاز می شود.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از: مهدی حسنی (آهنگساز)، علی پناهی (ویدیو مپینگ)، سارا بلبلی (طراح چهره پردازی)، علی اتحاد (طراحی هنری)، هدیه میرزاده (برنامه ریز و پشتیبانی تولید)، سعید هاشم زاده (دستیار کارگردان)، کتایون کیخسروی (مشاور رسانه‌ای)، فضای مجازی ( آریان امیرخان)، مصطفی خیراندیشه (مدیر صحنه)، رامین اعلایی (دستیار تهیه)، نیما مرادی (عکاس)، اشکان گله داری (گرافیک دیزاین) گروه نمایش آکادمی هنر (مجری طرح)، طراحی تیزرها (اناهیتا آرت استودیو)

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.