بیش از ۲۰ هزار بن کارت آماده ارائه به متقاضیان در نمایشگاه بین‌المللی قرآن

|
0 دیدگاه

مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به اقدامات این بانک در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم پایتخت، گفت: بیش از ۲۰ هزار بن کارت آماده ارائه به متقاضیان در این نمایشگاه است.

به گزارش بازتاب به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، میثم نمازی با تاکید براین‌که برگزاری نمایشگاه های قرآنی یک نیاز ضروری برای کشور است، گفت: بانک شهر طی روزهای گذشته توانسته است به عنوان بانک عامل نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، به روز ترین و کامل‌ترین خدمات بانکی را به بازدیدکنندگان این نمایشگاه ارایه کند.

وی با اشاره به این‌که در حدود ۳۰۰ دستگاه کارتخوان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تهران به کار گرفته شده است،افزود:۶ دستگاه خودپرداز سالنی و یک دستگاه خودپرداز سیار نیز به بازدیدکنندگان خدمات بانکی ارایه می دهند.

نمازی خاطرنشان کرد: همچنین تا به امروز نزدیک به ۹ هزار تراکنش مالی در این نمایشگاه از طریق دستگاه‌های بانک شهر انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی این بانک، بن کارت‌های نمایشگاه به موقع در اختیار متقاضیان قرار گرفته است، ادامه داد: بیش از ۲۰ هزار بن کارت آماده تحویل به متقاضیان است.

مدیر امور فناوری اطلاعات بانک شهر تصریح کرد: طبق مصوبات ابلاغی ، افرادی که در زمینه های مختلف قرآنی فعالیت می کنند ؛ می توانند بن کارت‌های خرید کتاب از این نمایشگاه را دریافت کنند.

نمازی با اشاره به اینکه ٢٠٣ ناشر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم پایتخت شرکت کرده اند، گفت: خوشبختانه تاکنون با ارایه خدمات متنوع بانکی، رضایت کامل ناشران و همچنین بازدیدکنندگان جلب شده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.