رشد ۱۴ واحدی شاخص در معاملات امروز بازار سرمایه

|
0 دیدگاه

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۱۴ واحد رشد کرد.

در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۴۵۵ میلیون سهم و حق‌تقدم به ارزش ۱۸۲ میلیارد تومان در ۳۶ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۱۴ واحدی در ارتفاع ۷۹ هزار و ۸۷۰ واحد قرار گرفت.

بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روزجاری به نام نمادهای وامید، اخابر و فولاد شد و در مقابل نمادهای معاملاتی شتران، شبندر و رمپنا با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص شدند.

بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲۵۴ میلیون ورقه به ارزش ۱۱۵ میلیارد تومان در ۲۸ هزار نوبت، آیفکس ۱٫۳ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۹۰۴ واحد قرار گرفت.

همچنین در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکتهای شرکت کی بی سی پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم، تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام در خصوص افزایش سرمایه، پتروشیمی خراسان پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم، فرآورده های تزریقی و دارویی ایران، گروه دارویی سبحان جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه به منظور تصویب صورتهای مالی،حق تقدم شرکتهای کشاورزی و دامپروری مگسا، بهنوش ایران با توجه به پایان مهلت پذیره نویسی و شرکت شیرین دارو پس از برگزاری مجامع عمومی فوق العاده صاحبان سهام درخصوص افزایش سرمایه به تالار شیشه‌ای بازگشتند.

این گزارش می‌افزاید: نماد معاملاتی شرکت سرمایه‌گذاری تدبیر گران فارس و خوزستان جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام نیز در روزجاری متوقف شد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.