ضد و نقیض پرواز هواپیماهای ای تی آر در استان‌های مختلف

|
0 دیدگاه

در حالی هر چهار هواپیمای ای تی آر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در حال خدمات‌دهی به ۷ استان هستند که روابط عمومی این شرکت خدمات‌دهی ای تی آرها به فرودگاه بندرعباس را به انجام دوره آموزشی منوط کرده است.

 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با ارسال پاسخی درباره بکارگیری هواپیماهای ATR در مناطق محروم اعلام کرد: « احتراما پیرو درج خبری تحت عنوان “بدعهدی ایران‌ایر در به کارگیری هواپیماهای ای تی آر برای مناطق محروم” در تاریخ دوم تیرماه  سال‌جاری در عناوین آن رسانه محترم، توضیح ذیل ارسال می‌گردد؛

به اطلاع هموطنان عزیز استان هرمزگان می‌رساند برنامه‌ریزی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) برای انتقال تعدادی از هواپیماهای ATR به فرودگاه بندرعباس و پس از پایان دوران آموزش این هواپیماهای مدرن، این انتقال انجام خواهد شد. اساسا بهره‌وری حداکثری این هواپیما در نقاطی با سطح ارتفاع فرودگاه بندرعباس حاصل می شود.»

طبق اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی هر چهار فروند هواپیمای ATR ایران‌ایر عملیاتی شده و خدمات‌دهی به استان‌های  مازندران، خوزستان اصفهان، گلستان، آذربایجان شرقی، گیلان و استان مرکزی را آغاز کرده‌اند. در این صورت مشخص نیست منظور روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی در انتقال هواپیماهای ATR به فرودگاه بندرعباس پس از دوران آموزش چیست؟ اگر دوران آموزش مورد نظر انجام نشده،‌ پس چرا ای تی آرها در حال پرواز به شهرهای ۷ استان کشور هستند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.