عرضه گوشت با قیمت ۳۱‌تا ۳۹هزار تومان در میادین

|
0 دیدگاه

در طرح تنظیم بازار انواع گوشت قرمز گوسفندی و گوساله داخلی و خارجی ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان تا ۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان در میادین میوه و تره بار و فروشگاه‌های‌ زنجیره‌ای به صورت بسته‌بندی شده به فروش می‌رسد.

بعد از اقدامات دولت برای تنظیم بازار گوشت قرمز و هم زمان شیوع بیماری ویروسی تب کریمه کنگو در کشور که نگرانی‌های بی موردی بابت مصرف گوشت قرمز در کشور ایجاد کرد، قیمت این محصول در مقایسه با ماه‌های های گذشته فروکش کرده است.

بنابراین گزارش هرکیلوگرم گوشت سردست گوساله یک کیلوگرمی به صورت بسته‌بندی بندی شده در فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در طرح تنظیم بازار دولت همکاری دارند ۳۱ هزار و ۴۹۰ تومان و ران گوساله یک کیلوگرمی ۳۲ هزار و ۴۹۰ تومان به فروش می‌رسد.

قیمت هر کیلوگرم ران گوسفندی آسیای میانه ۳۹ هزار و ۵۰۰ تومان، نیم شقه ۴ کیلو گرمی گوسفندی ۱۳۶ هزار تومان، ران ۲ کیلوگرمی آسیایی میانه ۷۹ هزار تومان، ران یک کیلوگرمی گوسفندی ۴۳ هزار و ۲۹۰ تومان، نیم شقه سردت گوسفند ۳ کیلوگرمی ۹۶ هزار تومان و ران گوسفندی ۲ کیلوگرمی ۸۶ هزار و ۴۹۰ تومان در طرح تنظیم بازار به صورت بسته‌بندی شده فروش می‌رسد.

بنابراین گزارش یکی از فروشندگان این کالا در میادین میوه و تره در باره حجم ورود این محصولات به فروشگاه‌ها می‌گوید: با توجه به قیمت مناسب‌تری که این محصولات دارند و مردم از خرید آن استقبال می‌کنند  گوشت‌های تنظیم بازاری در بسیاری از روز ها  تا قبل از ظهر به فروش می‌رسد.

فروشنده یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای ای نیز که در طرح تنظیم بازار گوشت قرمز مشارکت دارد در این باره می‌گوید: شرکت‌های بسته بندی که با دولت برای عرضه این گوشت‌های تنظیم بازاری همکاری دارند به صورت روزانه این گوشت‌ها  را برای ما می‌آورند و استقبال خوبی نیز توسط مردم از آن می‌شود.

وی افزود: این گوشت‌ها به طور معمول برای عرضه در فروشگاه وجود دارد و کمتر پیش می‌آید که مشتری تقاضای  آن را داشته باشد اما محصولی برای عرضه نداشته باشیم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.