آخوندی نگران شد، مدیرعامل شهر فرودگاهی امام را تغییر داد

|
0 دیدگاه

مشاور مدیرعامل شرکت فرودگا‌ه‌های کشور دل نگرانی‌های وزیر راه و شهرسازی را عامل تغییر مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی اعلام کرد و گفت: به دلیل کمبود اعتبارات طرح توسعه فرودگاه امام خیلی کُند پیشرفت داشته است.

، احمد مومنی رخ در مراسم معارفه سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی اظهار کرد:‌ با توجه به رشد پروازها در منطقه و رشد سرمایه‌گذاری‌ها ضرورت ایجاب می‌کرد فازهای بعدی توسعه فرودگاه امام خمینی طراحی شد. در این راستا شرکت‌های مشاور مطرح دنیا در ۴ فاز طرح توسعه فرودگاه امام خمینی را ارائه دادند و تلاش شد با انتصاب مدیران مجرب این برنامه‌های اجرایی شود.

وی در عین حال با بیان “متاسفانه با کمبود اعتبارات طرح توسعه این فرودگاه پیشرفت خیلی کُند داشته است” افزود: وزیر راه و شهرسازی دل نگرانی‌هایی درباره فرودگاه امام داشت.

وی ادامه داد: آقای نویدی (مدیرعامل سابق شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)) از مدیران پروژه‌های بزرگ کشور، نظر وزیر این بود که آقای نویدی مدیرعامل شهر فرودگاهی شود. هر چه در توان داشتند اجرا کرد و به آنچه که برنامه ریزی کرده  بود، رسید.

مشاور مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران مدعی شد: تغییرات مدیریتی شهر فرودگاهی امام در راستای همان اهداف آخوندی یعنی تحولات جدید روی داده است.

مومنی‌رخ ابراز امیدوتری کرد این تحول و پیشرفت برای رسیدن به اهداف در کوتاه مدت موثر شود.

به گزارش تسنیم، ساخت ترمینال زیارتی سلام یکی از همین اهداف کوتاه مدت است که قرار بود تابستان سال گذشته به بهره‌برداری برسد. اما این پروژه هم‌اکنون در پیشرفت زیر ۵۰ درصدی متوقف شده و راهکار وزارت راه و شهرسازی برای ایجاد شرکت خاص ساخت این ترمینال  تا اینجا ناکارآمد بوده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.