بانک ملی اسکناس فرسوده تحویل مردم نمی دهد

|
2 دیدگاه

اسکناس های فرسوده حدود دو درصد کل اسکناس های اسکناس های فرسوده حدود دو درصد کل اسکناس های در گردش بانک ملی ایران را شامل می شود.

به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، اسکناس های فرسوده هر روز توسط کارکنان بانک در واحدها و خزائن ادارت امور شعب، تفکیک شده و به بانک مرکزی ارسال می شود.

همچنین در پایان هر روز، وجوه نقد مازاد بر سقف تعیین شده واحدهای بانک ملی ایران در سراسر کشور جمع آوری شده و پس از سالم و پاک سازی شدن و نیز کنترل های لازم به خزانه بانک مرکزی منتقل می شود.
در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به مشتریان، شعب بانک ملی ایران به ارائه اسکناس های سالم و پاکسازی شده مکلفند، به طوری که هر روز اسکناس های فرسوده و غیر قابل خرج از اسکناس های سالم و قابل مصرف تفکیک می شوند.
اسکناس های تقلبی نیز به محض ارائه توسط مراجعه کنندگان، تشخیص داده شده و از چرخه مبادلات پولی خارج   می شود.
0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

2 دیدگاه

توسط: محسن

منطورتون کدوم بانک ملی می باشد! آخه هرچی پول فرسوده میبینیم از همین بانک ملی شهر ما با باند بانک ملی داده می شود و کسی هم جوابگو نیست و تازه طلبکار هم هستن چرا دروغ میگین؟!!

توسط: محسن

منظورتون کدوم بانک ملی می باشد! آخه هرچی پول فرسوده میبینیم از همین بانک ملی شهر ما با باند بانک ملی داده می شود و کسی هم جوابگو نیست و تازه طلبکار هم هستن چرا دروغ میگین؟!!

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.