ترافیک سنگین در ورودی نخستین روز الکامپ

|
0 دیدگاه

نخستین روز برگزاری الکامپ بیست و سوم با وجود نداشتن افتتاحیه رسمی، با ترافیک شدید در ورودی نمایشگاه همراه بود و بار دیگر یادآوری کرد ظرفیت همزمان برگزاری دو نمایشگاه الکامپ و تلکام هرگز در ورودی نمایشگاه بین‌المللی تهران وجود ندارد.

بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران آغاز به کار کرد. این نمایشگاه ۴ روزه از ۳۰ تیر تا ۲ مرداد برپاست. نمایشگاه امسال از نظر متراژ بزرگترین نمایشگاه الکامپ است که تاکنون برگزار شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، در حالی که از پیش اعلام شده بود نمایشگاه امسال افتتاحیه رسمی ندارد، در روز نخست نمایشگاه ترافیک سنگینی در ورودی نمایشگاه ایجاد شده بود. ایجاد این ترافیک سنگین در حالی است که از سال ۹۷ با تلاش مسئولان مقرر شد دو نمایشگاه الکامپ و تلکام همزمان برگزار شوند که هر دو نمایشگاه از پربازدیدترین نمایشگاه‌های کشور هستند.

شرایط امروز خیابان سئول بار دیگر یادآوری می‌کند که این خیابان هرگز ظرفیت ادغام الکامپ و تلکام را ندارد و برگزاری همزمان هر دو نمایشگاه به رغم وجود فضای نمایشگاهی کافی از نظر ظرفیت ورودی‌ها امکان‌پذیر نیست.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.