ترامپ برای تبلیغ کالاهای آمریکایی در کاخ سفید نمایشگاه زد + عکس

|
0 دیدگاه

رئیس جمهوری آمریکا که شرکت متعلق به خودش بسیاری از نیازهایش را از شرکت های غیر آمریکایی تامین می کند در محوطه کاخ سفید اقدام به برگزاری هفته محصولات «ساخت آمریکا» کرد.

 به نقل از خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا که شرکت متعلق به خودش تولید بسیاری از کالاهای مختلف مورد نیازش را به شرکت های غیر آمریکایی برون سپاری می کند، برای ترویج خرید کالاهای تولید آمریکا، در محوطه کاخ سفید اقدام به برگزاری هفته محصولات «ساخت آمریکا» کرده است.

دولت آمریکا قصد دارد در این هفته، تولید محصولات مختلف به دست شرکت های امریکایی و خرید محصولات تولیدی آمریکا توسط مردم این کشور را ترویج کند. این یکی از اقدامات ترامپ برای کمک به افزایش فرصت های شغلی در داخل آمریکاست.

برگزاری نمایشگاه محصولات ساخته شده در ۵۰ ایالت مختلف امریکا یکی از فعالیت های هفته «ساخت آمریکا» خواهد بود. ترامپ قرار است روز چهارشنبه در این باره بیانیه ای صادر کند و سخنانی را در مورد اهمیت تولید کالاهای مختلف در داخل آمریکا ایراد نماید.

روز گذشته ترامپ با حضور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کالاهای آمریکایی برخی از این کالاها مثل کلاه گاوچرانی و چوب بیسبال تولید شده در آمریکا را امتحان کرد تا برای این محصولات تبلیغ کند.

آمارهای موسسه مارکیت در ماه ژوئن نشان داد که شاخص مدیران خرید بخش تولید آمریکا به پایین ترین رقم خود در طی ۹ ماه گذشته رسیده است. این در حالی است که احیای کارخانجات آمریکایی و ایجاد فرصت های شغلی بیشتر یکی از شعارهای اصلی ترامپ در دوران رقابت های انتخاباتی بوده است.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.