“شوی خودرو” در شیراز به روایت تصویر

|
0 دیدگاه

در این دوره از نمایشگاه خودروی شیراز حدود ۵۵ شرکت خودروسازی داخلی و خارجی برای معرفی و عرضه محصولات جدید خود پا به شیراز گذاشتند.

، شانزدهمین نمایشگاه بین المللی خودروی شیراز  فعالیت خود را از سه شنبه ۲۷ تیرماه  آغاز و امروز آخرین روز برگزاری این نمایشگاه است. براساس اعلام رحمانی معاون استاندار فارس، حضور شرکت های خارجی ایران در این نمایشگاه افزایش پیدا کرده است به نحوی که در زمینه خودرو فضای پسا برجام باعث شد تا شرکت کننده ها در نمایشگاه شانزدهم دو برابر افزایش یابد.

وی با بیان اینکه از کشورهای اروپایی و آسیایی به طور مساوی در این نمایشگاه حضور دارند، گفته است، شرکتهای از قبیل بنز، تویوتا ،نیستان ،جک در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

معاون استاندار  فارس همچنین از  بازدید ٦٥سرمایه گذار از استان فارس خبر داد و گفت: ١٦٢ بسته سرمایه گذاری در بخش های مختلف تعریف کردیم  که متقاضیان می توانند در بخش های مختلف در این حوزه ها فعالیت کنند که برخی در مراحل اولیه و برخی دیگر در مرحله قرار داد هستند.

به گزارش تسنیم، در این دوره از نمایشگاه خودروی شیراز حدود ۵۵ شرکت خودروسازی داخلی و خارجی برای معرفی و عرضه محصولات جدید خود پا به شیراز گذاشتند. اما نکته قابل توجه  سبقت چینی ها از سایر شرکت کننده ها است که  با معرفی محصولات جدید در صدد افزایش حضور خود در بازار ایران هستند.

  

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.