ممنون از منتی که برسر تولید گذاشتید

|
0 دیدگاه

رئیس خانه صنعت و معدن با بیان این که بخش خصوصی تقصیری در ایجاد رکود، هدفمندی یارانه ها و تحریم ها نداشت گفت: ما هیچ نقشی در این اتفاقات نداشتیم اما باید ضرر زیادی را پرداخت کنیم حتی سهم تولید را هم از محل هدفمندی یارانه ها پرداخت نکردند.

عبدالوهاب سهل آبادی با حضور در مراسم روز صنعت و معدن با اشاره به اینکه امروز رئیس سازمان امور مالیاتی از بخشش مالیاتی تعدادی از تولیدکنندگان خبردادند، اظهارداشت: اما من می خواهم بگویم ممنون از این منتی که برای بخش تولید در نظر گرفته اید.

رئیس خانه صنعت و معدن با بیان اینکه با توجه به صحبت های آقای تقوی نژاد بخش تولید باید بابت آن دینی که به گردن ندارد با التماس طلب بخشش کند، تصریح کرد: براساس گفته های آقای جهانگیری که از عوامل بیرونی صحبت کردند باید گفت این موضوعات همان عوامل محیطی است که فعالیت را برای تولیدکنندگان بسیار سخت کرده است.

سهل آبادی با طرح این پرسش که مگر بخش تولید چه تقصیری در ایجاد رکود، هدفمندی یارانه ها و تحریم ها داشته است، افزود: ما هیچ نقشی در این اتفاقات نداشتیم اما باید ضرر زیادی را پرداخت کنیم حتی سهم تولید را هم از محل هدفمندی یارانه ها پرداخت نکردند.

رئیس خانه صنعت و معدن ایران با اشاره به اینکه باید خسارات وضعیت اقتصادی کشور میان بخش های مختلف تقسیم شود و نباید تولیدکننده تاوان آنها را پرداخت کند، اضافه کرد: یک تولیدکننده را برای بدهی های زیاد دستگیر و ۱۴۰۰کارگر آن را بیکار می کنند و متاسفانه اخیرا با خبر شدم این فرد فوت کرده است.

وی ادامه داد: دردآورتر آنکه اواخر ٩٥ همسر ٧٣ ساله این فرد را هم به دلیل بدهی بانکی واحد تولیدی شوهرش به زندان می اندازند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.