ورقه‌هایی که ۶۰۴۳ میلیارد ریال سود داد

|
0 دیدگاه

مدیریت امور تسویه وجوه معاملات اوراق بهادار و بورس کالا شرکت سپرده گذاری مرکزی از پرداخت بیش از ۶۰۴۳ میلیارد ریال سود انواع اوراق در مردادماه امسال خبر داد.

 مدیریت امور تسویه وجوه معاملات اوراق بهادار و بورس کالا شرکت سپرده گذاری مرکزی با انتشار اطلاعیه‌ای از پرداخت بیش از ۶۰۴۳ میلیارد ریال سود انواع اوراق در مردادماه امسال خبر داد و اعلام کرد: زمان سررسید اوراق اجاره شرکت قطارهای مسافری و باری جوپار، رایتل، آموزش و پرورش، قائد بصیر و کاشی و سنگ پرسپولیس یزد در ماه دوم تابستان است که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی سود این اوراق را به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌کند.

بر اساس این گزارش؛ سود اوراق مشارکت شرکت‌های توسعه خاورمیانه، سیمان کردستان، لیزینگ رایان سایپا، سیمان کردستان، توسعه خاورمیانه و شهرداری‌های شیراز، تهران، سبزوار، مشهد و کرج نیز اواخر ماه آینده به حساب سرمایه‌گذاران واریز خواهد شد.

همچنین سررسید سود اوراق گواهی سپرده بانک رفاه وبانک پارسیان و اوراق مرابحه وزارت تعاون در مرداد ماه است که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی سود این اوراق را نیز به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌کند.

گفتنی است؛ هم اکنون بیش از  ۸۰ نوع اوراق (اجاره، مرابحه، مشارکت، گواهی سپرده، اوراق رهنی، اسناد خزانه و استصناع) در بازار سرمایه منتشر شده است که سود این اوراق به صورت ماهانه و یا سه ماهه یکبار به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.