وزیر ارتباطات: «ایرانسل بزرگترین اپراتور دیتای ایران است»

|
0 دیدگاه

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: حجم داده‌ای که مشترکان ایرانسل در کشور استفاده می‌کنند این شرکت را به بزرگترین اپراتور دیتای ایران تبدیل کرده است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، همزمان با افتتاح ۲۳ پروژه ایرانسل در راستای افتتاح فاز سوم شبکه ملی اطلاعات، محمود واعظی با تبریک به کارکنان ایرانسل گفت: امیدوارم این مسیر را ادامه دهیم و آن عقب افتادگی که چهار سال قبل به آن اشاره می‌کردم را برطرف کنیم. من چهار سال قبل از رتبه ایران و عقب افتادگی‌ها غصه می‌خوردم اما اکنون می‌توانم ادعا کنم که فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران در مسیر درست قرار گرفته و تمام امور به درستی انجام شده است.

وی با اشاره به توانایی‌های کشور در ارائه خدمات به کشورهای دیگر گفت: شبکه ملی اطلاعات مهم‌ترین پروژه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت یازدهم بود و ما از ابتدای سال سوم فعالیت خود به این نتیجه رسیدیم که بدون حضور بخش خصوصی نمی‌توانیم اجرای شبکه ملی اطلاعات را به راحتی جمع کنیم و باید این بخش در اجرای شبکه‌ ملی اطلاعات به ما کمک کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به پروژه‌های افتتاح شده ایرانسل و نیازهای کشور ادامه داد: ما امروز شاهد رونمایی از ۲۳ پروژه بودیم که هر کدام از آنها می‌تواند مشکلاتی را در کشور حل کند. باید با سرمایه‌گذاری، بستر فعالیت و کار جوانان را فراهم کنیم، این بستر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

وی با بیان این که ایرانسل در بخش‌های مختلف ارتباطاتی توفیق خوبی داشته است، افزود: در کشورهای دیگر، افزایش در حد چند درصد است اما امروز شاهد این بودیم که به رشد چند برابری در بخش‌های مختلف ارتباطات رسیده‌ایم که بخشی از آنها ۲۰ برابری یا بیشتر بود.

 

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.