توضیح مدیرعامل پردیس درباره انسداد چندساعته تونل “سلام”

|
0 دیدگاه

در حالی دو روز پیش تونل سلام پردیس افتتاح شد که چند ساعت بعد با بلوک‌های بتنی مسدود شد. مدیرعامل شرکت عمران پردیس در این باره توضیح داد.

 پنجشنبه‌ گذشته همزمان با اولین روز هفته دولت چند پروژه مرتبط با پروژه‌های مسکن مهر شهر پردیس افتتاح شد.  مسیر دسترسی به فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱، چهار دستگاه تقاطع غیرهمسطح  و دو دستگاه تونل از جمله طرح‌هایی بود که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و چند عضو هیئت مدیره شرکت‌ عمران شهرهای جدید ایران افتتاح شد. نریمان مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به این‌که امروز یکی از بزرگترین تونل های شهری شهرستان های کشور زیر بار ترافیکی رفت، گفته بود: با افتتاح این پروژه‌ها دسترسی سریع و آسان به فازهای ۵،۸،۹ و ۱۱ شهر جدید پردیس امکان پذیر شد که باعث صرفه جویی در رفت و آمد می‌شود.

غفوری مدیرعامل شرکت عمران پردیس نیز گفت: با افتتاح این پروژه ترافیک درون شهری پردیس کاهش یافته و دسترسی سریع با کلانشهر تهران برای ساکنین این شهر امکان پذیر می شود.

این در حالی بود که به فاصله چند ساعت پس از این افتتاح، ساکنان مسکن مهر از انسداد تونل سلام به‌عنوان یکی از پروژه‌های افتتاح شده خبر دادند.

تعدادی از متقاضیان مسکن مهراز نبود روشنایی در این تونل حدود ۸۰۰ متری انتقاد کردند. یکی از این متقاضیان گفت:‌ صبح پنج‌شنبه این تونل افتتاح شد، اما چند ساعت بعد با تاریک شدن هوا مسیر ورودی آن مسدود شد.

لازم به ذکر است روابط عمومی شرکت عمران پردیس در ویدئویی که روی کانال تلگرامی خود بارگذاری کرده از حل مشکل روشنایی تونل سلام خبر داده است. به گفته شخصی که روی این ویدئو صحبت کرده، مسیر دسرستی ساکنان فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ به آزادراه تهران-پردیس، جاده قدیم و شهر پردیس از طریق تونل سلام فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس در گفنگو با تسنیم از استقرار تجهیزات تامین برق اضطراری برای تامین روشنایی این تونل خبر داد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.